Kinų rožė

November 17, 2016

 

Labas rytas!
Prieš kelis mėnesius su Tavimi pasidalinau labai daug dėmesio sulaukusiu įrašu iš kiniečių restorano - Kinų rožė (prieš Seimą, Gedimino pr.), kur visi smagiai šypsojomės dėl jų patiekto desertuko – apelsino skiltelių. Šiandieną pasidalinsiu įrašu iš
Kinų Rožės J. Jasinskio g., kur desertukas jau buvo kitoks (pozityviai).😂

 

Su kolega Mantu atvykome papietauti apie 13.15 val. ir radome tik kelis laisvus staliukus. Pasirinkome vieną, bet dėl gana garsios muzikos (vi...rš mūsų kabėjo kolonėlė), persėdome prie kito ir pasirinkome verslo pietų komplektą (jo kaina kasdien 5,9 EUR, Gedimino pr. pietavome už 5,5 EUR, tad nežinau, ar čia visur pabrango, ar tik čia tokia kaina), į kurį įeina sriuba, karštasis patiekalas su salotomis bei ryžiais ir arbata su desertuku!

 

Pridedu nuotrauką, kurioje matysite, ką galime rinktis, tad mes pasirinkome: Mantas – vištienos sriubą ir jautieną su bambukais aštriai, o aš – kiaulienos šonkauliukų sriubą ir vištieną su citrina, paprika saldžiarūgščiame padaže.

 

🎈 Ar skanu? Sriubos buvo tinkamo karštumo, tad iškart pradėjome valgyti. Mantui pritrūko skonio, tad jis sriubą pagardino aliejumi ir soja, o aš savąją suvalgiau be jokių papildymų – buvo skanu, buvo ir ingredientų ne vienas ir ne du.
Antrieji patiekalai jau mus abu džiugino: vištienai puikų skonį suteikė citrina (aš ją mėgstu), tad taip lengvai ir traškiai (salotos) viską suvalgiau. Jautiena buvo pakankamai aštri, bet taip pat skani.

Maisto pateikimas paprastas, bet tvarkingas. Man asmeniškai labai patiko maži puodeliai arbatai.

 

🎈 Ar greita? Taip, mus aptarnavo, maistą pristatė ir sąskaitą atnešė pakankamai greitai – papietavome per 45 min.

 

🎈 Kas įdomu? Nepaminėjau, kad arbatą ir desertukus mums atnešė iškart, net nesulaukus sriubos, bet mes kantriai palaukėme pietų pabaigos ir tada jau ragavome sausainius (tokie oriniai, bet tikrai geriau nei apelsino griežinėliai..😂). O jeigu baigiant apie visus saldumynus, tai mus pralinksmino aplinka (nors gana tamsu viduje): švaru, tvarkinga, matai patiekalus gaminančius kiniečius, yra atsiliepimų lenta bei toks gana keistas vaikų kampelis (matysite nuotraukoje). Gaila, kad iš lauko ši vieta nėra labai patraukli, viską gadina aplinkui esančios patalpos.


Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,7 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia?😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload