Plus Plus Plus

November 14, 2016

 

Labas, skaitytojau!
Labai smagu, kada Vilniuje (ir ne tik) atsidaro įdomios maitinimo vietos, nes jos šokteli į mano pietų vietų sąrašo viršų ir prioriteto tvarka aš keliauju jas išbandyti.


Šiandieną įspūdžiai iš tokios naujos vietos Plus Plus Plus (Vingrių g.), į kurią atvykau kartu su trimis savo kolegomis: Gabija, Mantu ir Tomu apie 12.45 val.

Tądien pietums ši vieta siūlė kelis derinius: 3 montaditos + sultys/kava = 4 EUR arba salotos + sultys/kava = 4 EUR, bet mes rinkom...ės iš jų įdomaus meniu ir kiekvienas pasirinkom įvairiai: įvairias montaditas, bulvyčių fri, salotų, svogūnų žiedų. Brangiausiai kainavo salotos - 3 EUR, visi kiti 1 - 2 EUR, bet susikomplektavus pietus, suma kiekvienam buvo ne mažesnė nei 5 EUR.

 

🎈 Ar skanu? Mes buvome tokie alkani, tad labai laukėme maisto ir kada jo sulaukėme ir paragavome, neapsidžiaugėme taip kaip tikėjomės. Taip - viskas gražiai pateikta, galima dalintis ir taip paragauti įvairių patiekalų, bet kartu ir norėjosi labiau įsimenamo skonio.. Montaditos - smagus sprendimas, bet ar bandelė negali būti šilta?
Mūsų išvada - čia puikūs užkandžiai, kada atvyksti gėrimui ir pasisėdėjimui, bet pietums išbandysime kitas vietas.

 

🎈 Ar greita? Turiu pasakyti, kad vėlgi tikėjomės greitesnio aptarnavimo, nes maisto laukėme apie 45 min. Bendrai mūsų pietų pertrauka truko virš 1 valandos. Tad čia rekomendacija garsiai - daugiau personalo ir ypatingai pietų metu!

 

🎈 Kas įdomu? O čia jau apie pozityvius dalykus! Įdomi ir labai jauki vieta, maisto užsakymo principas (gauni meniu bei lapelius, kuriame turi pažymėti savo pasirinkimus, tada juos paduoti ir atsiskaityti prie baro bei laukti maisto. Kada maistas paruošiamas, išgirsi savo vardą – gali prieiti prie baro pasiimti savo maistą) taip pat nestandartinis. Kaip jau minėjau, maisto pateikimas atkreipia dėmesį, tad čia vien tik plojimai. 👋
Žinoma, maisto kainos priskiriamos prie įdomybių ir neabejotinai yra patrauklios smagiai pavakaroti su draugais.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Arbatpinigius galima palikti prie baro.

 

Ar jau buvai išbandyti šios vietos? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload