Totorino

November 25, 2016

 

Labas!
Labai smagu, kada per #PietųPertrauka susitinki su savo draugais, pažįstamais ar kolegomis, tad šiandieną pasidalinsiu įspūdžiais iš susitikimo su šauniaisiais menininkais broliais Algirdas Ir Remigijus Gataveckai (nauja rubrika - pietūs su talentais. 👋 Neabejoju, kad jų pristatinėti nereikia, bet čia pasmalsavimui apie juos labiau
čia)

 

Broliai nežinojo, kad aš turiu tokią auksinę taisyklę (bet smagu, kad jau žino!), tad susitikus Vilniaus g., mums teko truputį pažingsniuoti iki Totorių g. įsikūrusio restorano Totorino, į kurį pietums atėjome apie 13.15 val. ir radome nemažai laisvų staliukų.

Dienos pietų variantus jie skelbia savo Facebook paskyroje, iškaboje lauke (bet buvo per šalta sustoti ir panagrinėti) ir, žinoma, padavėja mielai mums pristatė tos dienos pasirinkimą: dienos sriuba – daržovių su pupelėmis (užsisakiau, kaina 1,8 EUR), antrajam patiekalui galėjau rinktis iš salotų su krevetėmis (2,9 EUR), kiaulienos gabaliukų su ryžiais (3 EUR) ir vištienos kepsnelių su sūrio padažu, bulvių koše ir salotomis (3 EUR). Pasirinkau vištieną su salotomis, bulvių košės paprašiusi neįdėti. Stalo vanduo nemokamai, arbata – 1,5 EUR.

 

🎈 Ar skanu? Pradėjus malonų pokalbį su Algirdu ir Remigijumi, neskubėjau valgyti atneštos sriubos ir po ~5 min. jau turėjau ją valgyti apyšaltę (pati kalta). Suvalgiau ir tokią, tik prie sriubos pateiktos gana kietos bandelės tikrai nesinorėjo. Sriuba kaip sriuba, daržovių su pupelėmis tikrai buvo, bandelė kaip jau minėjau galėjo būti ir minkštesnė.
Antrasis patiekalas teikė daugiau vilčių, jo išvaizda man patiko (nors salotų ir tikėjausi kitokių), bet skonis, deja, nuvylė – buvo labai sūru. Dėl įsimylėjusio virtuvės šefo padavėjai nesiskundžiau, tiesiog po pietų mandagiai išsakiau savo pastebėjimus (jeigu jau viešai juos rašau, tai ir virtuvei galiu tiesiai pasakyti), kurie tikiuosi padės tobulėti. Totorino, tobulėsite? 😊

 

🎈 Ar greita? Kaip jau minėjau, atvykome papietauti apie 13.15 val. ir radome apie pusę laisvų staliukų, tad lankytojų srauto nebuvo ir mes buvome aptarnauti pakankamai greitai. Pietūs su maloniu pokalbiu truko apie 1 valandą.

 

🎈 Kas įdomu? Esu anksčiau buvusi šiose patalpose, tik kitas restorano pavadinimas buvo.. Keičiasi šioje vietoje maitinimo įstaigos ir kartu gana gaila, nes Totorių g., mano nuomone, taip ir neįgauna gero vertinimo už restoranus/kavines, įsikūrusias joje (yra smagių vietų ir čia, žinoma).
Totorino nei labai sužavėjo, nei labai nuliūdino. Aplinka jauki, prie baro stiklinis indas su žuvytėmis, tvarkinga, tad pasilieku šią vietą savo sąraše atvykti čia ir vakare, galbūt pamatysiu ir pažinsiu šią vietą kitaip.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Kokie tavo įspūdžiai apie Totorino? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload