Namaste India

July 29, 2016

Labas, skaitytojau!
Smagu #PietųPertrauka metu išbandyti konkrečios virtuvės patiekalus, tad šiandien pasidalinsiu su tavimi indiškos virtuvės atradimais.

Kartu su kolege susitikome papietauti 13.00 val. Pylimo/Kalinausko g. sankryžoje esančiame indų restorane Namaste India (jiems Facebook paskyrą tikrai reikia atsinaujinti, net nesmagu užtaginti), kur tokiu metu radome pusę laisvų staliukų.


Pietų variantai 11.00-15.00 val. restorane pateikiami visai savaitei į priekį ir kasdien būna: sriuba + mėsos patiekalas/vegetariškas patiekalas. Mes abi pasirinkome vienodai: indišką dienos sriubą su daržovėmis ir vištieną Vindaloo su ryžiais, indiška duona, rūgštoku šaltu padažu (mažame indelyje) ir bulvių pakora (trys maži gabaliukai matosi nuotraukoje). Nesvarbu, ar užsisakote mėsos/vegatarišką patiekalą, viso komplekto kaina kasdien yra 4,8 EUR. Stalo vandens neprašėme, tad negaliu pakomentuoti, ar jis (ne)mokamas.

 

🎈 Ar skanu? Kadangi aš asmeniškai mėgstu indų virtuvę, indiški prieskoniai sriubai man patiko, nors norėjosi kažko įdomesnio, ne tik plaukiojančių kelių daržovių ir vandens (mums pasitaikė gana skysta sriuba). Antrasis patiekalas patiko tuo, kad turėjo įvairaus garnyro: ir duonelė, ir ryžiai, ir pakora. Skaniai viskas valgėsi, išskyrus pagrindinio padažo galėjo būti tikrai mažiau užpilta, nes dabar vištiena tiesiog jame plaukė.
Vis dėlto vertinant maisto kokybę, kelčiau klausimą, kodėl ši vieta save pristato kaip restoraną?

 

🎈 Ar greita? Kadangi dienos pietų variantus matėme ant stalo, greitai pasirinkome ir užsisakėme. Patiekalus taip pat atnešė greitai ir su pokalbiais apie veiklas užtrukome ne ilgiau kaip 50 min.

 

🎈 Kas įdomu? Ši vieta įsikūrusi kaip ir pusrūsyje (anksčiau čia veikė maisto prekių parduotuvė, kur kartais iš namų atbėgdavau pieno nusipirkti), tad lietingą dieną jaučiasi drėgmė. Taip pat negalėčiau pagirti interjero, nes jis jau toks paprastas, kad iki restorano vėlgi taip toli..
Kas pozityviau, tai, kad mus aptarnavo indė, tad buvo malonu girdėti jos lietuvių kalbą su akcentu ir pastangas atlikti viską gerai. Taip pat smagu, kad kiekvienas klientas gali pasirinkti patiekalų aštrumą (daugiau ar mažiau aštrių prieskonių įdėti), aš šiuo atveju valgiau vidutiniškai, kolegė stipriai aštrius patiekalus. ☺

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,4 EUR arbatpinigių.

 

Ši vieta mano kitos vietos, kurioje taip pat yra indų virtuvė (apsilankysiu ir tau papasakosiu artimiausiu metu), tikrai neaplenkė, bet ir nėra taip, kad čia nebegrįžčiau.

 

Ar mėgsti indų virtuvę, kur (ne)patiko valgyti indiškus patiekalus? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload