Nando's Southampton

November 30, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! ❄⛄⛄❄
Jau tikriausiai pasigedai mano įrašų? Turiu pripažinti, kad lapkritis mano buvo super ultra darbingas, o jo pabaigoje turėjau ir trumpas atostogas (bet prižadu, kad pasitaisysiu ir dar artimiausiu metu pristatysiu naujovių!), apie kurias ir bus šis mano įrašas. Na, tiksliau ne apie pačias atostogas, o apie vietą, kur pietavau – tinklinį restoraną
Nando's, kurių galima rasti visame pasaulyje (aš šįkart svečiavausi Anglijoje).

 

Atvykome #PietųPertrauka apie 15.00 val. ir kadangi čia jokių specialių dienos pietų pasiūlymų nėra, rinkomės tiesiog iš jų gana plataus meniu (pridedu nuotrauką). Pasirinkome vištienos sparnelių/ketvirčio komplektus su bulvytėmis ir salotomis.

 

🎈 Ar skanu? Mums patiko vištiena, nors ir buvo gana aštri (apie aštrumą plačiau papasakosiu prie įdomybių). Kaip tik kalbėjome, kad čia visai kitaip ir tikrai skaniau valgyti taip pateiktą vištieną nei visame pasaulyje žinomo greito maisto vištienos restorane.
Bulvytės ir kopūstų salotos tiesiog geros, neperkeptos ar kaip nors kitaip nesugadintos – atidirbę jų pateikimą šis restoranas tikrai.

 

🎈 Ar greita? Meniu padavėjas mums perdavė tuo pat metu, kada palydėjo prie mums paskirto staliuko, tada maistą užsisakyti mums reikėjo prie baro ir maisto laukti apie ~10 min. Ilgiausiai iš visų pietų užtruko pasirinkti, ką valgysime, nes nors iš pradžių neatrodė, bet meniu tikrai platus.

 

🎈 Kas įdomu? Pats pagrindinis šio restorano įdomumas – aštrumas arba kitaip – prieskoniai, kurie šį pojūtį sukuria. Būtent portugalų tyrinėtojų atrastas „African Bird’s Eye Chilli“ ar „PERi-PERi“ prieskonis restorano įkūrėjams leido sukurti unikalų padažą, kuris naudojamas, ruošiant vištieną šiame tinkle. Žinoma, galima paprašyti skirtingo aštrumo padažo ar net rinktis sparnelių „ruletę“, t.y. pasirinkti skirtingų iš anksto nežinomų aštrumų vištienos sparnelių. Be to šio padažo galima įsigyti ir atskirai, tad jeigu patinka valgyti aštriai, labai rekomenduoju!

Dar įdomu, kad restorano pagrindinis simbolis – gaidelis, kuris pasak legendos savo giesme išgelbėjo neteisingai apkaltintą asmenį ir nuo to laiko simbolizuoja tikėjimą, teisingumą ir laimę. 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Gal lankeisi šio tinklo restorane ir tu? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload