Žvejų smuklė

January 5, 2017

 

Labas labas labas!

Tęsiu apsilankymus naujose vietose šalia mano darbo vietos (dirbu Žvėryne), tad šiandieną su Tavimi pasidalinsiu įspūdžiais iš vienos unikalios vietos būtent Žvėryne - Žvejų smuklė (Liubarto g.), kur viena atvykau vėlyvai savo #PietųPertrauka apie 14.00 val.

 

Truputį abejojau, ar dar galėsiu rinktis dienos pietų variantus, bet mano džiaugsmui, galėjau ir pasirinkau: mažą porciją agurkinės dienos sriubos (0,9 EUR) bei mažą porciją šašlyko (3,0 EUR). Stalo vanduo nemokamai, jo įsipilti galima prie baro.

Visi tos dienos meniu variantai yra nuotraukoje bei kasdien ši vieta juos skelbia savo kukliame vos 210 sekėjų (bet tikiu, jog ištikimų😂) turinčiame Facebook profilyje, gali patikrinti, prieš ateinant.

 

🎈 Ar skanu? Buvau apie šią vietą girdėjusi iš kolegų, kurie taip pat dirba Žvėryne, bet vis nukeldavau apsilankymą joje. O gal visai ir be reikalo tą dariau, nes šis apsilankymas mane nustebino, nes nebuvo taip niūru kaip ši vieta atrodo iš išorės. 

Sriuba buvo šilta, gausi įvairių ingredientų, prie jos pateikta minkšta juoda duona. Man šašlyko maža porcija buvo kaip didelė, pateikta daržovių, salotų (jos man patiko, svogūnų nevalgiau). Deja, bet šašlykas ir patys ryžiai tikrai nenudžiugino, pašildytas keptuvėje maistas nėra įtraukiamas į mano mėgstamus.

Bet gal čia ir mano klaida, kad pasirinkau tokį antrąjį patiekalą, kada nemačiau aplinkui besikūrenančios šašlykinės. 😂

Reziumė - paprastas maistas už są

 

lyginai mažai (atsižvelgiant į kaimynystėje esančias maitinimo vietas) pinigų. 

 

🎈 Ar greita? Kadangi be manęs lankytojų buvo visi keturi (keli iš jų tik gardžiavosi gėrimais) ir maisto užsakymas vyksta prie baro, tai mano pietų pertrauka truko labai neilgai - per 25 min. tiek išsirinkau, užsisakiau ir sulaukiau maisto, tiek neskubėdama ir visur dairydamasi papietavau. 

 

🎈 Kas įdomu? Čia kaip jau mano anksčiau aprašytame Vyno rūselyje gali gauti paprastus, bet gana skanius pietus už ~4 EUR, kas jau dabartinėje rinkoje yra pigu. Žinoma, nesitikėkite čia baltų staltiesių (jos čia spalvotos 😊) ar kokio specialaus gurmaniško meniu, nes čia rasite tvarkingą valgyklos tipo kavinę.

Kas dar smagu, kad ant kiekvieno gana ilgo stalo (čia su kolegomis papietauti tikrai tilpsite) yra po paprastą užrašų knygutę ir tušinuką, kur gali palikti savo atsiliepimus - linkėjimus. Nefotografavau pačių jų, bet kai kurie mane tikrai pralinksmino. 

Ir pabaigai, ši vieta patiks tiems, kurie mėgsta žvejoti, nes visiškai šalia (tas pats įėjimas) yra ir žvejybos prekių parduotuvė. Ateini nusipirkti masalo žuvims, o štai maistas ir tau. 😂

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Atsiskaityti galima prie baro. Palikau 0,3 EUR arbatpinigių.

 

Ar ši vieta - (ne) naujas atradimas Tau?

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia. 


Skanių pietų,
Roberta

Share on Facebook
Please reload