Blue Lotus

January 19, 2017

Labas!

Tikiuosi, kad Tavo diena prasidėjo smagiai ir šiandieną pietums išbandysi naują vietą, kas pradžiugins ir nuteiks dar geresnei dienos pabaigai!

 

 

Aš šiandien pasidalinsiu įspūdžiais iš kartu su savo miela drauge Algina praleistos #PietųPertrauka Blue Lotus (Totorių g.) restorane.

Pietauti atvykome 13.15 val. (aš truputį vėlavau, nes siaubas, kaip sunku rasti, kur pasilikti automobilį) ir radome 2/3 laisvų staliukų. Pasirinkome laisvą staliuką, atsisėdome ir sulaukėme aptarnaujančio personalo, kuris perdavė dienos pietų meniu. Abi užsisakėme: „Bangok“ sriubą su vištiena ir daržovėmis; Vištieną vyno padaže su keptomis bulvėmis ir salotomis (toks rinkinys 6,5 EUR) bei šviežiai spaustų morkų sulčių (0,75 EUR). Stalo vanduo nemokamai.  

 

🎈 Ar skanu? Sriuba Alginai nepatiko, tad ji suvalgė tik vištienos gabalėlius joje. Turiu pripažinti, kad ir man skonis kliuvo bei sriuba buvo labai gliti, karšta ir dar porai čia nieko gero nepridėjo. Labai nesužavėjo ir antrasis patiekalas – keptas bulves rekomenduotume keisti ryžiais, ant salotų pašlakstyti aliejaus ar kito padažo (su saiku, žinoma), o pačios vištienos nepaskandinti indiškų prieskonių prisotintame padaže.

Kada pietūs kainuoja 6,5 EUR (tikrai turiu su kuo palyginti), norisi tikrai geriau tiek skonio, tiek maisto pateikimo prasme. Liūdna. 

 

🎈 Ar greita? Atsižvelgiant, kad lankytojų daug nebuvo, tikėjausi greitesnio aptarnavimo, bet bendrai pietūs neprailgo – turėjome aptarti daug smagių temų ir užtrukome iki 1 valandos.  

 

🎈 Kas įdomu? Kaip ir smagu, kad Vilniuje yra indų ir thai virtuvė (aš už įvairovę), bet kartu ir norisi draugiškai palinkėti gerinti maisto kokybę ir pateikimą, nes kitą kartą pietums tikrai mieliau pasirinksiu visai netoliese esantį puikų indų restoraną.

Kas pozityviau, tai visa aplinka ir erdvė – daug vietos (yra net atskira salytė), jauku ir gražu.

O kas dar... juokinga 😊, kad jų virtuvė yra įrengta trečiame aukšte, tad padavėjams kartais tikrai tenka pasivaikščioti (nors mačiau, kad yra įrengtas ir maisto liftas).


Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

Ar pietavai šioje vietoje? Kokie tavo įspūdžiai?

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia. 

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload