PANK'olis Brolis

January 23, 2017

Sveiki! 😊

Jau anksčiau su Tavimi esu pasidalinusi įspūdžiais iš Pankolis (Verkių g.), o šiandieną noriu papasakoti apie tai, ką atradau apsilankiusi pas pankolio šeimos narį - PANK'olis brolis (Gynėjų g.), kur savo #PietųPertrauka atvykau kartu su kolegomis.

 

 

Pietauti atvykome po 13.00 val., tad radome laisvų staliukų ir dienos pietų pasirinkimus (pridedu nuotrauką, kur matysite ant didelės lentos parašytus tos dienos pietų variantus), iš kurių išsirinkome: čili sriubos (2 EUR dubenėlis, įsipilti ir pasigardinti sūriu turi pats) bei prie sriubos duonos su sviestu (0,3 EUR), kolega – kiaulienos išpjovos kepsnelius (5 EUR), aš – vištienos filė gardinta baravykais ir čiobreliu (4,8 EUR). Antrųjų patiekalų garnyras tądien buvo – saldžių bulvių košė su špinatų kremu ir mėlynojo kopūsto salotomis.

 

🎈Ar skanu? Čili sriubos tikėjomės tiek karštesnės, tiek aštresnės, nes dabartinę galėčiau apibūdinti tiesiog smulkintos kiaulienos ir paprikų sriubą, kuriai iki čili dar trūksta tikrai. Kadangi buvome labai alkani, džiaugėmės, kad bent truputį pradžiuginome savo skrandžius ir labai laukėme antrųjų patiekalų. Deja, bet čia turiu pabrėžti Broliui minusą – laukėme tikrai labai ilgai ir netgi stebėjomės, kodėl esant tiek lankytojų, virtuvė taip lėtai dirba.

Sulaukus antrųjų patiekalų, nudžiugome tiek vištienos, tiek kiaulienos minkštumu, bet kad tai būtų labai jau unikalus skonis (įvertinant patiekalų kainą) – pasakyti negalime. Yra kur tobulėti, to draugiškai ir linkime. 

 

🎈 Ar greita? Sriuba yra patiekta savitarnos zonoje, tad čia viskas truko labai greitai. Bet kaip ir minėjau, antrųjų patiekalų laukėme tikrai ne mažiau nei 25 minutes, kas jau tikrai buvo ilgai, įvertinus kitų svečių kiekį restoranėlyje.

 

🎈 Kas įdomu? Kaip ir PANK'olyje, maisto užsisakymo principas (savitarna ir padavėjos) yra įdomus. Patiekalai įdomūs ir serviravimo lėkštės man vėlgi labai gražios. Bet abi šios vietos, mano nuomone, siūlo tikrai gana brangius dienos pietus ir už tai nepasiūlo tokių pietų, kurių nepamirštum jau po valandos.. Artimiausiu metu čia neplanuoju grįžti, nebent išgirsiu apie teigiamus pokyčius iš kitų. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

 

Ar turi kitokią nuomonę? Pasidalink!

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Roberta, 🍴

 

 

 

Share on Facebook
Please reload