Įspūdžiai iš bendros #PietųPertrauka @The Great Tit

January 26, 2017

 

Labas, mielas skaitytojau!

Jeigu neseniai prisijungei prie šio puslapio bendruomenės arba tiesiog ne visada peržiūri naujus įrašus, tad noriu tau priminti, jog organizuoju bendras #PietųPertrauka, kurių mintis – papietauti ir susipažinti su skirtingais žmonėmis! Vasarą pietavome Valgomajame, rudenį Rene, o praėjusią žiemos savaitę #PietųPertrauka No3 įvyko The Great Tit (J. Basanavičiaus g.)

 

Pirmiausia ačiū pietavusiems kartu: Urtei, Birutei, Alginai ir Pauliui, kurių jungtinius vertinimus apie maitinimo vietą pateikiu apačioje. Dienos pietų variantas čia buvo vienas: trinta burokėlių sriuba su 3 grūdų duona (1,5 EUR) ir pilno grūdo pasta su keptais moliūgais, graikiniais riešutais, salotomis ir feta sūriu ar rūkyta vištiena (4 EUR). Perkant kartu, komplekto kaina 5 EUR. Stalo vanduo nemokamai, vietnamietiška kava 1,3 EUR.

 

Į visus šiuos tris tradicinius klausimus paprašiau atsakyti ir pietavusių drauge, tad pateikiu jungtinius mūsų visų atsakymus:

 

🎈 Ar skanu? Ir taip ir ne. Pietavę kartu maistą apibūdina: „greitas, neblogas maistas; paprasta; gana malonu“, o man asmeniškai tiesiog norėtųsi labiau įsimenamo skonio. Nes kaip ir viskas valgoma, skanu, bet kartu ir labai paprasta.

Ką galėčiau išskirti, tai prie sriubos pateiktą duonelę (labai gardžiai apkepta) ir keptus moliūgus makaronuose. Jie čia labai tiko, tik gaila, kad nedominavo, jog galėtume garsiai pagirti maistą.

 

Vis dėlto galime pagirti vietnamietišką kavą, kuri gaminama specialiu puodeliu ir kurios apačioje yra sluoksnis kondensuoto pieno. Nors tai ir nėra unikali vietnamiečių kava (Paulius gėrė ją Vietname, skirtumas yra), bet mes visi džiaugėmės jos paragavę čia pat Vilniuje. 😊

 

🎈 Ar greita? Su šia vieta buvome sutarę, kad pietus organizuosime 13.00 val., kada jau didžiausias pietaujančių srautas bus praėjęs. Tad kada atvykome, šalia pietavo dar keli žmonės, bet bendras mūsų aptarnavimas ir maisto pristatymas truko apie 50 min., intarpuose ir vėliau buvo malonūs pokalbiai ir kavos degustacija.  

 

🎈 Kas įdomu? Lietuviškai The Great Tit -  didžioji zylė, bet kaip jie patys sako: „asociacija su krūtine neatsitiktinė - tiek zylė, tiek krūtinė yra maitintojos, pasirodančios gamtoje bei matomos miesto erdvėse.“

Dar įdomus šios maitinimo vietos dydis – super maža patalpa, kurioje šalia matai visą „virtuvę“ (irgi super mažytė erdvė). Nors mažumas galėtų suteikti savotiško jaukumo, bet interjeras jaukumą gadina – nėra unikalumo, išskirtinumo, kas užkabintų ir norėtum čia grįžti dar kartą. 😢

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele prie. Kiekvienas gali palikti arbatpinigių čia pat.

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia.

 

Skaitytojau, ar grįžti čia pietauti?

 

Roberta, 🍴

 

 

 

Share on Facebook
Please reload