Trinity

January 30, 2017

Labas!

Šaltoka lauke ir taip niekur nesinori išeiti iš šiltos darbo vietos, tiesa? Bet reikia, nes #PietųPertrauka kitoje erdvėje padeda ne tik skrandžiui, bet ir protui pasidžiaugti bei pailsėti. Aš tą sėkmingai jaučiu jau daugiau nei 3 metai, kada taikau auksinę šio puslapio taisyklę – stengtis kasdien pietauti skirtingoje vietoje. ☀

 

Šiandieną įspūdžiai iš tokios skirtingos vietos, į kurią kartu su kolega Mantu atvykome apie 14.00 val. (prieš tai jų Facebook paskyroje patikrinau, iki kada jie tiekia dienos pietus, tad ramiai vykome vėlyvai pietauti – jie juos teikia iki 15.00 val.) - Trinity (Vilniaus g.).

 

Tos dienos pietų variantą galite rasti nuotraukoje bei kasdien šis restoranas variantus skelbia ir savo Facebook paskyroje, jau iš anksčiau galite pasirinkti, ką valgysite. Aš su Mantu pasirinkome vienodai: dienos sriubą – krevečių sultinį (1,5 EUR) bei grill vištienos krūtinėlę (4 EUR). Stalo vanduo nemokamai.

 

🎈 Ar skanu?  Sriuba (krevečių sultinio dar nebuvau valgiusi) ir antrasis patiekalas (vištiena puikiai pagrilinta, pateikta su bulvių piure ir daržovėmis (pasislėpusios nuotraukoje)) buvo tikrai unikalūs tiek skonio, tiek pateikimo prasme, čia aplodismentai! 👋 Nuotraukose galite matyti, o skonį jau teks patiems pajusti, čia apsilankius. Tik viena pastaba, kad man viskas pasirodė gana aštru, tiek sriuba, tiek vištienos garnyras, bet pavyzdžiui Mantui tas labai patiko. Patiko ir man, bet truputį švelnesnis skonis būtų patikęs labiau. Rekomendacija virtuvei. 😊

 

🎈 Ar greita? Kadangi atvykome gana vėlyvai pietų pertraukai, daug lankytojų nebuvo, mes buvome greitai aptarnauti ir pavalgėme per 40 min.  

 

🎈 Kas įdomu? Pamenu, kada čia prieš kelis metus buvo atsidariusi liūdnai pagarsėjusi kita maitinimo įstaiga, bet dabar viskas pasikeitę (vyrauja TIKI interjetas, atkeliavęs iš JAV ir primenantis polinezietišką stilių) ir Trinity tikrai gyvina šią Vilniaus g. atkarpą. Apačioje čia veikia baras ir naktinis klubas, o viršuje kasdien galite atvykti papietauti ar atsigerti kavos su firminiais ir įspūdingais Trinity desertais.

Apie šiltąjį sezoną dabar nekalbėsiu, bet trumpai – ši vieta turi ir pavydėtinai didelę lauko terasą visai šalia Šv. Kotrynos bažnyčios.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikome 1 EUR arbatpinigių.

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Kokie tavo įspūdžiai apie Trinity?

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload