Sriubos diena

February 1, 2017

 

Labas, skaitytojau,

nelabai dažnai per savo #PietųPertrauka lankausi maitinimo vietose, kurios nesiūlo specialaus dienos pietų meniu (vis dėlto būtent dėl to ir rašau šį blogą, tad ir įspūdžiais noriu dalintis būtent iš pietums skirto meniu), bet šiandieną išimtis ir įspūdžiai iš Sriubos diena (aš lankiausi Panoramoje, nors dar vienas restoranas yra Oze), kur viena atvykau papietauti apie 13.30 val.

 

Kaip jau minėjau, čia specialių pietų variantų nėra, tad rinkausi iš bendro jų meniu, kuriame yra ne tik sriubų, o ir salotų ar net karštųjų antrųjų patiekalų (meniu nėra didelis, tą vertinu kaip privalumą), tad neapsigaukite su šios vietos pavadinimu. 😊 Aš šįkart savo pietums pasirinkau špinatų salotas (4,2 EUR), nes ir laiko labai daug neturėjau, ir bendrai norėjosi kažko lengvo. 

 

🎈Ar skanu? Šioje vietoje aš labai mėgstu aštrią sriubą, kuri tokia soti, kad man tik jos pakaktų pietums. Bet vis dėlto šįkart nusprendžiau išbandyti ką nors naujo ir pasirinkau špinatų salotas, kurios manęs tikrai nenuvylė: visi ingredientai papildė vienas kitą, sukurdami tikrai gerą skonį. Salotose buvo galima rasti pakeptų jautienos juostelių, ožkų sūrio, raudonųjų paprikų, paskrudintų saulėgrąžų, o visa tai nuspalvino balzaminio acto ir medaus padažas. Na, tikrai skanu (nuotraukoje galite matyti, kaip šviežiai viskas atrodė), tik ką vis dėlto kvestionuočiau, tai porcijos dydį - porcija galėtų būti didesnė netgi man. Gal padidinti porciją nebūtų labai sudėtinga? 😂😊

 

🎈 Ar greita? Kadangi atvykau gana vėlyvu pietų metu, lankytojų daug nebuvo, tad užsisakiau ir salotas man pristatė labai greitai. Mano pietų pertrauka truko apie 20 min. 

 

🎈 Kas įdomu? Kaip jau minėjau, ši vieta savo meniu turi įvairių ir labai skanių sriubų, bet taip pat turi ir kitų patiekalų (vištienos, lašišos, vaikų meniu). Sriubos čia gaminamos pagal įvairių tautų receptus: galite rasti prancūziškas, itališkas, ispaniškas, graikiškas, skandinaviškas, tailandietiškas sriubas, tad sriubų mėgėjams čia tikrai puiki vieta.

Interjero kaip labai patikusio negalėčiau išskirti, tiesiog viskas paprasta ir švaru. 😊

 

Atsiskaitymas prie baro, galimas tiek grynais, tiek kortele. Arbatpinigius taip pat galima palikti prie baro. 

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia.

 

Ar pietavai čia? Kokie tavo įspūdžiai?

Roberta, 🍴

 

 

Share on Facebook
Please reload