Rise

February 14, 2017

 

Labas, skaitytojau!

Ar ir pas tave tokios darbingos ir aktyvios savaitės? Mano tikrai tokios, bet vis tiek motyvuoju save rasti laiko pietums ir dar ne tose extra kavinėse, kur šalia darbo (Žvėryne esančios), bet naujose vietose, tad auksinės taisyklės aš tikrai laikausi!

 

Šiandieną pasidalinsiu įspūdžiais iš bendrai gana naujos maitinimo vietos Vilniuje, kur pirmą kartą lankiausi, sulaukusi draugės Alginos rekomendacijos – Rise (Gedimino pr.). Atvykau viena savo #PietųPertrauka laiku ir pasirinkau tik vieną ir siūlomą dienos pietų derinį: sriuba + sushi, kurie tądien buvo: švelniai aštrus antienos sultinys su daržovėmis + Japoniško stiliaus maki su marinuotu tunu ir avokadu. Kasdien panašus derinys kainuoja 7 EUR, dar galima užsisakyti ir dienos sulčių už 2,5 EUR bei, žinoma, ką nors iš jų bendro meniu (pridedu jo nuotrauką taip pat). Stalo vanduo nemokamai.

 

🎈Ar skanu? Sriuba man patiko, nes buvo soti (tiek dėl ingredientų, tiek dėl porcijos dydžio), tinkamai karšta ir švelniai aštri kaip ir buvo parašyta pavadinime. Pamačius žodį sultinys, gali kilti asociacija su „kubeliu“ ar šiaip šiltu vandenuku su keliais ingredientais😂, bet čia tikrai ne tas variantas ir sultinys puikiai nuteikė laukti antrojo dienos pietų patiekalo – maki (taip vadinama sushi forma, kada ant ištiesto specialaus kilimėlio klojamas jūržolių nori lakštas, išdėstomi ryžiai, dedama eilutė produkto, aptepama wasabi ir suvyniojama bei vėliau supjaustoma).

Sushi taip pat nenuvylė ir tiek jų pateikimas, tiek skonis labai patiko: marinuotas tunas puikiai derėjo su avokadu, o ir restorane naudojamas intensyvus sojos padažas padėjo atskleisti skonį. Puikiai, dabar tikrai žinau, kur galima gauti labai skanių sushi.👋

 

🎈 Ar greita? Atvykau prieš 12.00 val., tad pasirinkti kur prisėsti tikrai turėjau (nutikimas su mano pasirinktu staliuku prie įdomybių). Bet truputį vėliau, tradiciniu pietų laiku žmonių buvo pilna ir kaip aptarnavęs vaikinas sakė, taip visuomet per pietus.

Nepaisant to, mano pietūs truko apie 45 minutes, maistą pristatė greitai, aš tiesiog neskubėdama juo mėgavausi, o po to ir gėriau kavą (restorano dovana dėl nutikimo su staliuku).

 

🎈 Kas įdomu? Prieš įeidama, atkreipiau dėmesį į jų pavadinime esantį žodį - RiSe, kuris nors ir skamba taip pat kaip angliškai ryžiai, bet reiškia tikrai ne tą patį. Ar tą pastebėjote? Prie šio žodžio logotipe priderintas ir tekančios saulės atvaizdas, susijęs su sushi gimtine - Japonija. Detalės, bet įdomu. 😊

 

Dar kelios pozityvios įdomybės: trumpas, bet aiškus tiek bendras meniu, tiek dienos pietų, kada lankytojams siūlomas tik vienas variantas. Nors aplinkui galima ir pigiau papietauti, bet čia pietūs 7 EUR tikrai yra to verti. Man patiko ir santūri, estetiška aplinka, kuri nors ir nėra didelė, bet yra jauki.

 

Na, ir paskutinė įdomybė, apie kurią truputį užsiminiau aukščiau, tai nutikimas su mano pasirinktu staliuku. Atvykusi į restoraną, pasirinkau prisėsti prie dviviečio staliuko, sulaukiau padavėjo su vandens grafinu papildyti mano taurės ir nuėjau kosmetinei pertraukėlei į tualetą. Po kelių minučių grįžusi pamačiau, kad mano staliukas jau sėkmingai prijungtas prie kitų ir atiduotas naujiems lankytojams. Kadangi erdvė nėra didelė, tokių dviviečių staliukų jau nebuvo likę ir aš turėjau pasirinkti, kur kitur galiu prisėsti. Jokia tai drama, net atvirkščiai – juokingas nutikimas, bet restoranas labai rūpestingai į tai sureagavo ir pavaišino mane pasirinkta kava. Ačiū, kad rūpinatės.😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,8 EUR arbatpinigių.

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia.

 

Ar pietavai čia, patiko?

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload