Dzūkų alaus restoranas

February 17, 2017

Labas!

Kada grįžti aplankyti tėvelių, žinai, kad maisto tikrai netruks valgyti vietoje ir dar išsivežti atgal į Vilnių. 😂Bet vis dėlto sugrįžusi į gimtąjį miestą Alytų, turiu priminti mamai, jog dienos pietus (šiokiadieniais) valgysiu skirtingoje maitinimo vietoje ir ruošiu įrašą būtent tau, skaitytojau. Iš pradžių mamos reakcija buvo įdomi, o dabar jau viskas suprantama ir pati mama paskaito, kur aš pietauju kasdien (tikriausiai jai ir ramiau dėl to, jog mato, kad ne oru gyva esu😂).

 

Tad šiandieną mano ir sesutės Neringos #PietųPertrauka įspūdžiai iš Dzūkų alaus restoranas (Vilniaus g. 35, bet čia Alytuje), kur atvykome papietauti apie 13.15 val. ir radome nemažai laisvų staliukų, nes jų tiesiog čia bendrai yra labai daug. Tądien pietums galėjome rinktis iš: vištienos sultinio su mėsos ir grybų pyragėliu (1,2 EUR), graikiškų salotų (2,9 EUR), lazanijos su pomidorų ir bazilikų padažu (2,9 EUR), kiaulienos sprandinės (jau buvo išpirkta, kainavo 3,5 EUR), picos su šonine (3,5 EUR). Aš pasirinkau vištienos sultinį ir lazaniją, sesė tik lazaniją. Po pietų dar išgėrėme kavos (apie 2 EUR) bei paragavome dienos desertą – šokoladinę ir vanilinę panakotą (1,8 EUR).

 

🎈Ar skanu? Pradėsiu nuo sultinio, kuriam turiu vieną konkrečią pastabą – jaučiau, jog valgau – geriu tiesiog vandenuką (o sultinių esu tikrai labai skanių ragavusi), jokio ryškesnio skonio. Viską gelbėjo tik du labai gardūs mėsos ir grybų pyragėliai, kurie buvo pateikti prie sultinio.

Lazanijos skonis buvo džiugesnis, pati porcija didelė, nesukepta. Viena, ko galėjo būti mažiau, tai pomidorų ir baziliko padažo, nes lazanija tiesiog plaukė jame. Nors padažas ir buvo skanus, bet rekomendacija virtuvei padažą pateikti atskirame indelyje ir leisti lankytojams užsipilti jo pagal save. 😊 Desertui jokių priekaištų neturiu, suvalgiau jį su malonumu!

 

🎈Ar greitai? Taip, mus aptarnavo, maistą pristatė greitai ir bendrai mūsų pietūs su pokalbiais apie staigmenas tėveliams (o taip, mes tą mėgstame daryti) truko apie 45 min.  

 

🎈Kas įdomu? Ši vieta – naujausia maitinimo vieta Alytuje, kuri kaip ir jos sesė „Dzūkų svetainė“ Rotušės aikštėje tapo labai populiaria. Paprastomis dienomis greitai ir skaniai pavalgysite, o jau savaitgaliais be rezervacijos čia sunkiai rasite staliuką. Smagu, kad yra tokių gyvų vietų, kur susirenka ir patogiai jaučiasi įvairaus amžiaus žmonės. Aš čia tikrai sugrįšiu paragauti jų krosnyje kepamų picų, kitų lietuviškesnių patiekalų ir palaikyti kompaniją tiems, kurie degustuos kraftinį alų (pati nesu jo gerbėja). 

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

 

Kviečiu aplankyti mano gimtąjį miestą! 👋😊

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Roberta, 🍴

 

 

 

Share on Facebook
Please reload