Įspūdžiai iš bendros #PietųPertrauka @Piano piano Vilnius

February 20, 2017

Labas!

Aš labai džiaugiuosi, kad jau ketvirtą kartą galėjau pakviesti tarpusavyje nepažįstamus žmones papietauti kartu! Tad šiandieną pasidalinsiu savo ir dar keturių merginų: Gintvilės, Indrės, Gretos ir Ievos (ačiū joms už labai malonią kompaniją!) įspūdžiais iš bendros #PietųPertrauka No4, kuri šįkart vyko Piano Piano Vilnius restorane (Vilniaus g.). Primenu, kad vasarą pietavome Valgomajame, rudenį Rene, o žiemos viduryje - The Great Tit.


Dienos pietų variantas Piano Piano Vilnius buvo vienas (visavalgiams viskas gerai, bet kur alternatyva vegetarams/veganams?): kreminė pasternokų sriuba bei kiaulienos išpjova su mėlynių glazūra bulviu koše bei šviežiomis daržovėmis. Atskirai sriuba kainuoja 1,5 EUR, karštas patiekalas 4,5 EUR, o perkant kartu, komplekto kaina 5 EUR. Stalo vanduo nemokamai. 

 

Į tris tradicinius klausimus paprašiau atsakyti ir pietavusių drauge, tad pateikiu jungtinius mūsų visų atsakymus:

 

🎈Ar skanu? Tikrai taip! Mus nustebino sriuba, ji sodri, ne per karšta/šalta, estetiškai pateikta. Prie sriubos pateikta duonelė yra kepama čia pat vietoje, buvo dar karšta ir labai gardi - puiku!

Antrasis patiekalas taip pat buvo skanus, tik tikėjomės kitokio jo pateikimo. Juokėmės, kad dažnai, perskaičius patiekalų pavadinimus meniu, galima susidaryti per daug aukštą/žemą lūkestį, tad šiuo atveju mes tikėjomės ko nors įdomesnio nei gavome.
Bet bendrai - sotu, skanu ir gražiai pateikta, o dar ir kaina pagal aplinkines vietas yra patraukli. 👋

 

 

🎈Ar greita? Su šia vieta buvome sutarę, kad pietus organizuosime 12.30 val., tad jau didžiausias pietaujančių srautas buvo praėjęs ir mes ramiai prisėdome prie rezervuoto staliuko, greitai sulaukėme aptarnaujančio personalo ir po to maisto. Mūsų pietūs su maloniais pokalbiais truko apie 50 min. 

 

🎈Kas įdomu? Mums labai patiko interjeras, apšvietimas, kuris sukuria labai jaukią atmosferą. Na, čia tikrai labai įdomūs sprendimai interjere, pažvelgus į konstrukcijas, gali net pasijusti, stovint prie Eifelio bokšto (žinoma, vaizduotės klausimas). 😂

Piano Piano Vilnius atsidarė šalia kitos kauniečių atvežtos vietos į Vilnių, tad bendri pagyrimai kauniečiams (laukiame ir dar kelių Kaune puikiai žinomų vietų atsikraustant į Vilnių), puikiai atgaivinus šią Vilniaus g. vietą. 👋😊

 

Mes visos vieningai sakome, kad tiek rekomenduojame šią vietą kitiems, tiek grįšime į ją pačios!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. 

 

Skaitytojau, ar patinka tau ši vieta?

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload