Gusto blyninė

February 28, 2017

Labas!

Šiandien Užgavėnės! Aš dar prisimenu tuos laikus, kada su draugais persirengdavome, eidavome pas kaimynus ir vakare laimingi valgydavome daaug blynų ir kitų skanumynų.. O kadangi dabar pas kaimynus neinu 😢😂, blynų atvykau valgyti per savo #PietųPertrauka į jau daug metų Vilniuje veikiančią Gusto blyninę (blyninės yra trys: Vilniaus geležinkelio stotyje, Laisvės pr. ir prie Aušros vartų, kur būtent kartu su kolege Agne ir nuvykome). 

 

 

Dienos pietų variantai čia būna, bet mano liūdesiui, ne kiekvieną dieną galima pietums gauti blynų.. O kadangi šiandien Užgavėnės, tai nusprendžiau atsiversti jų platųjį* meniu ir rinktis blynus iš ten. *Meniu tikrai platus, net pavargau rinktis, bet galiausiai nusprendžiau pietums suvalgyti: 3 amerikietiškus blynus su šokoladu (midi porcija 3,6 EUR), tradicinius burbuliukus, įkeptus braškėmis (3,49 EUR).

Kolegė Agnė taip pat pasirinko 3 amerikietiškus blynus su Snickers įdaru bei bulvinį blyną su grietine. 

Abi ryškiai pervertinome savo jėgas ir dalį blynų pasiėmėme išsinešimui. 😂

Stalo vanduo čia mokamas - stiklinė su greipfrutu kainavo 0,76 EUR, o Latte kava dar 2,1 EUR. Bendrai pietūs ne pigūs, bet taip norėjosi skanių blynų..

 

🎈Tad ar skanu? Užsakyti blynai mums patiko, nes juose buvo gausu įdarų (braškių, šokolado ir snickers), dėl ko papildomai neužsisakėme prie jų padažų. Blynai buvo tinkamai iškepti, nors burbuliukai ir galėjo būti truputį anksčiau atitraukti nuo kepimo (dėl estetiškesnės išvaizdos). Esu girdėjusi daug įvairių komentarų apie čia pusžalius blynus, bet šįkart tokių problemų nekilo - mums iškepė tikrai skanių blynų!

 

🎈Ar greita? Kadangi buvome perspėtos, kad teks laukti Agnės bulvinio blyno ilgiau nei kitų, tai ir nusiteikėme, kad mūsų pietų pertrauka nebus pati greičiausia. Iš tiesų su kavos gėrimu užtrukome truputį daugiau nei 1 valandą, nors ir nebuvo lankytojų grūsties. 

 

🎈Kas įdomu? Esu čia buvusi prieš kelis metus ir atvykusi labai maloniai nustebau jų atsinaujinusiu interjeru, kuriame panaudota labai daug smagių elementų! Blynų bokštas, žvėrelių ar karalių kėdės, puodeliai panaudoti kaip šviestuvai ir daugelis kitų priverčia net suaugusius patikėti, jog atvykai į pasakų namelį. Super, neabejoju, kad ir vaikams čia viskas patinka! 😊Dar įdomu, kad gali čia pat matyti, kaip kepa tavo blynai - man šis procesas labai gražus.

Kas galėtų būti tikrai geriau, tai malonesnis aptarnavimas, nes kai kurios frazės prie pasakos nelabai dera.. O gal ir aptarnaujančio personalo apranga galėtų būti labiau reprezentatyvi? Idėja blyninei! 

-----

 

📍Reziumuojant, palaukėme, tikėjomės labiau prie interjero tinkančio aptarnavimo, bet blynais ir sprendimu juos valgyti čia nenusivylėme. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikome 0,8 EUR arbatpinigių.

 

Kur dar galima paskanauti skanių blynų? Pasidalink rekomendacijomis, būtinai apsilankysiu.😊

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload