Casa della Luna

March 2, 2017

Sveiki!

Keliauju po Vilnių ir dalinuosi su Tavimi įspūdžiais iš Lazdynuose įsikūrusios vietos, kurią atradau visai netyčia (Facebook reklama pasiteisina). 

Save jie pristato "Šviežias šeimos restoranas su Italijos cinkeliu Lazdynų pamiškėje, kitaip tariant - "mi casa tu casa", tad įspūdžiai iš Casa della Luna arba kitaip "Mėnulio restoranas" (Jonažolių g.).

 

Papietauti čia apie 13.00 val. atvykau viena ir palydėjau kelis jau išeinančius lankytojus. Kadangi jau iš anksto jų Facebook paskyroje mačiau pietų meniu (skelbiama kasdien), pasirinkti ilgai netrukau ir užsisakiau: pomidorų sriubą bei kiaulienos išpjovą (šis derinys kainavo 5 EUR). Stalo vandens grafinas su citrina nemokamai.

 

🎈Ar skanu? Pradėsiu nuo to, kad sriuba buvo labai labai karšta, o antrasis patiekalas jau pravėsęs. Toks kontrastas man nelabai patiko, apie jį pasakiau ir aptarnaujančiam personalui, linkiu į tai atsižvelgti, kada padėsite maistą po šildomomis lempomis. 

Nors sriuba ir buvo labai karšta, pravėsus skonis man visai patiko - lengva pomidorinė, nesugadinti druska ar kitais prieskoniais (virtuvėje tikriausiai dar ne pavasaris, neįsimylėjo😂). Prie sriubos buvo pateikta minkšta baltos duonos riekė, tiko ir patiko. 

 

Antrajam patiekalui turiu išreikšti pagyrimus (išskyrus dėl vėsumo), nes tokios minkštos ir sultingos kiaulienos išpjovos jau seniai nesu valgiusi (bet esu ir džiaugiuosi, kad taip šefai moka). Patiko ir šio patiekalo garnyras, kada vietoj tradicinių ryžių, bulvių košės ar kokių kroketų, buvo pateiktas keptas obuolys bei pomidorai - taip nestandartiškai, lengvai ir be galo skaniai. 👋

 

🎈Ar greita? Kadangi buvai tik viena lankytoja, mane aptarnavo ir maistą atnešė labai greitai - per 30 min. papietavau ir keliavau darbuotis toliau. 

 

🎈Kas įdomu? Įdomu tai, kad Lazdynuose dar nebuvau pietavusi ir džiaugiuosi atradusi įsimenamą maisto skonį kuriančią vietą būtent čia. 

Interjeras minimalus, erdvė nėra didelė, bet visai jauku. Smagiai atrodo ir įrankių serviravimas (nuotraukoje matysite) bei jų organizuojamos laimės valandos (Happy hour užsienyje labai populiaru), gal buvai čia per jas?

Ši vieta turi savo charakterį, kurio savybių gali atvykti pasimokyti ir kai kurios miesto centre įsikūrusios vietos.

 

-----
📍 Trumpa išvada, kad čia pietauti man labai patiko: aplinka šviesi ir jauki, maistas turi įsimenamą puikų skonį, o Lazdynai bendrai turi puikią maitinimo vietą. Aš čia dar sugrįšiu. 👋😊


Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Laukiu ir Tavo įspūdžių!
Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload