Grill Brazil

May 19, 2017

Labas!

Vilniuje nėra labai daug vietų, kur sumokėjus N sumą, gali valgyti principu all you can eat, bet vieną tokią turime, kuri jau daug metų šį principą taiko. Kalbu apie Grill Brazil restoraną (Panoramos prekybos centre, nors pamenu dar kažkada buvo ir Vokiečių g.), kur kartu su draugu Tomu atvykome savo #PietųPertrauka metu apie 12.30 val. ir pasirinkome valgyti ne viską😂, o jų dienos pietus.

 

Tądien galėjome rinktis iš raugintų kopūstų sriubos (0,87 EUR❕❕❕), karštųjų patiekalų: lazanijos su mėsa (3,6 EUR), troškintos kalakutienos krūtinėlės (4,15 EUR), kiaulienos kumpio (4 EUR)  ir įvairių salotų, kurios kasdien būna tokios pačios (su sūriu; vištiena; sviestažuve; jautiena. Kainos nuo 3,5-5 EUR). Stalo vandens su citrina stiklinė nemokamai. Pasirinkome abu: sriubas, aš - salotas su vištiena, Tomas - kalakutieną. 

 

🎈Ar skanu? Sriuba buvo pakankamai šilta/ne per karšta, paprasta, tikrai valgoma, kaip ir viskas gerai, bet kada suvalgiau, jau ir neprisiminiau skonio.. 

Antrieji patiekalai mums patiko. Nors Tomo ir nebuvo labai estetiškai pateikta (kam to kalno bulvių košės), bet buvo šviežia ir skanu.

Mano salotų porcija buvo tikrai didelė, kad nors ir valgau ne kaip žvirbliukas😂, visko nesuvalgiau. Galiu pagirti puikiai paruoštą vištieną, kurios gabaliukai buvo pateikti ant įvairių salotų lapų bei užpilti gaiviu medaus ir garstyčių padažu (saikingai, valio!). Vėlgi paprasta, bet skanu. 

 

🎈Ar greita? Lankytojų daug nebuvo, tad mus aptarnavo ir maistą pristatė operatyviai. Mūsų pietūs su pokalbiais apie sportą, gimtąjį miestą (mes abu iš Alytaus) truko iki vienos valandos.

 

🎈Kas įdomu? Kaip jau minėjau, ši maitinimo vieta gali tau leisti valgyti, kiek tik nori, tad čia gerai, jeigu esi labai alkanas/a (kažkada su vyru išbandėme šį principą irgi). Taip pat jie save pristato kaip pirmąjį Baltijos šalyse brazilų virtuvės restoraną, kuriame maistas gaminamas ir patiekiamas autentišku būdu – „CHURRASCARIA DE RODIZIO“ - kas kelias minutes prie stalų atnešama ir siūloma ragauti ant iešmo keptų jautienos, kiaulienos, paukštienos, avienos ir kitokių kepsnių. Tad čia nėra taip, jog ateisi ir marmituose rasi šildomą maistą - ne, mėsą nuo iešmų tau reguliariai atneš ir pasiūlys aptarnaujantis personalas. 
 

Aplinkoje daug braziliškų motyvų, tad nėra taip liūdna kaip tipiniame didelio prekybos centro restorane, kuris dar dažnai būna tinklinis ir be jokio didelio išskirtinumo. 

------

🎈Trumpa išvada: dienos pietūs paprasti, skanūs - apsilankiau, išbandžiau, bet vieno pietų karto čia man ir pakanka. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Ar esi čia pietavęs/usi, kokie tavo įspūdžiai?

 

Roberta,🍴

Share on Facebook
Please reload