ESSE

March 7, 2017

Labas!

Man labai smagu dalintis teigiamais įspūdžiais iš savo pietų, bet turiu pakomentuoti ir ne taip patikusius dalykus, kad maitinimo vieta galėtų tobulėti (čia draugiški linkėjimai atsižvelgti į lankytojų nuomonę). Tokia įžanga noriu pradėti dalintis įspūdžiais iš savo ir draugės Birutės #PietųPertrauka ESSE restorane (Gedimino pr., netoli Seimo).

Facebooke įkelta nuotrauką, kurioje matysite savaitės, kada čia lankėmės, dienos pietų meniu. Lankėmės antradienį, tad pasirinkome kreminę špinatų sriubą (2 EUR) ir aš Kijevo kotletą su bulvių skiltelėmis ir šviežiomis daržovėmis (5 EUR). Stalo vandens taurė su citrina nemokamai, bet jos turėjau paprašyti du kartus ir kada ją atnešė, tai padavė net ne man, o draugei Birutei. Vandens man tikrai negaila, bet jeigu aš prašiau, kodėl ne man perdavė? 😒 Nuo tada ir prasidėjo jų keistas aptarnavimas..

 

🎈 Ar skanu? Sriuba buvo šilta (tai nei per karšta/šalta), Birutei pasirodė gana sūri, bet vis dėlto čia sūrūs buvo tik skrebučiai, tad su skoniu kaip ir viskas gerai. Bet ne viskas gerai su sriubos porcija, kuri, mūsų nuomone, buvo per maža atsižvelgiant į jos kainą. Ir čia jokios gilios lėkštės neapgavo, sriubos tiesiog buvo mažai. 

 

Kaip jau minėjau, antrąjį patiekalą užsisakiau tik aš, tad dėl jo pateiksiu tik savąją nuomonę – man patiko, bulvės skaniai pakeptos, šviežios daržovės saikingai apipiltos aliejiniu padažu (neplaukia jame), pats kijevas sultingas. Dėl porcijos dydžio priekaištų taip pat neturiu. Tad nors ir esu valgiusi skanesnių Kijevo kotletų, bet čia dėl šio savo pietų pasirinkimo neliūdėjau.

 

🎈 Ar greita? Atvykome papietauti 12.00 val. ir lankytojų tokiu metu šiai vietai tikrai netrūko. Maisto užsakymą ir maistą mums pateikė greitai, ilgiau užtruko etapas, kada norėjome atsiskaityti. Iš tiesų tai pačios pasikvietėme aptarnaujantį personalą ir paprašėme sąskaitos, nors mūsų maisto lėkštės buvo jau senokai nuneštos.    

 

🎈 Kas įdomu? Prie įdomybių čia priskirčiau aptarnavimą, nes situacija su vandens taure, ilgas laukimas sąskaitos, besikeičiantys padavėjai, šypsenų nulis 😒, ne pats mandagiausias situacijos sprendimas, kada neveikė banko kortelių skaitytuvas, tikrai neprideda šiai vietai žavesio, o net atvirkščiai – atbaido čia sugrįžti dar kartą. Tad labai linkiu spręsti čia „įdomybę“, nes be jos kitų tikrų įdomybių net nesinorėjo atrasti. 😒

 

----
🎈Trumpa išvada, draugiškai linkiu restoranui tobulėti, o aš tuo tarpu mieliau išbandysiu kitas netoliese esančias vietas. 

 

Atsiskaitymas tiek grynais, tiek kortele.

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi čia

 

Ar tavo nuomonė pozityvesnė?

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload