Interviu su Egle: Food Projects

March 13, 2017

 

Kaip smagu pažinoti kūrybiškus ir aktyvius žmones maisto pasaulyje! Taip galėčiau apibūdinti ir šio interviu heroję Eglę iš Food Projects, kurią ne tik pakalbinau #PietųPertrauka blogui, bet ir labai dažnai su ja dirbu įvairiuose renginiuose. Rekomendacijos 👋😊ir interviu žemiau. 

 

Egle, papasakok apie save.

Esu 28 metų marketingo specialistė iš Kauno, kuri dirbdama mylimą darbą atrado maistą, jo žavesį ir kūrybingumą. Prisijungus prie Food Projects komandos, maisto sąvoka man įgavo visai kitą reikšmę ir lygį, norėjosi prie to prisiliesti, kurti ir dekoruoti. Taip pamažu prie marketingo prisidėjo ir įvairūs renginiai, kurie visada būna itin skirtingi ir niekada neleidžia nuobodžiauti.

 

Kaip gimė idėja sukurti Food Projects?  

Viskas prasidėjo nuo 2008 metų. Per tą laiką buvo sukurta daug puikių ir įvertintų projektų – Sushi Express, prancūzų restoranas Le Rouge, italų restoranėlis Piccola Italia. Ilgainiui buvo sujungta visuose restoranuose kaupta patirtis, inventorius, susibūrė profesionalų komanda ir visa kūrybą buvo perkelta vieną naują projektą Food Projects, skirtą rengti maistą išvažiuojamosioms šventėms. Man teko didžiulė garbė prisijungti prie šio kolektyvo ir plėtoti Food Projects marketingą, kūrybines žinias bei organizuoti renginius.

 

Kaip vyksta kūryba jūsų virtuvėje, kur semiatės įkvėpimo?

Mūsų tikslas paprastas – kasdien kurti naujus įdomius skonius ir vaizdus, kuriuos galėtumėte paragauti ir įvertinti. Idėjų semiamės iš interneto, įvairių knygų, kurios perkamos įvairiose pasaulio šalyse, leidinių. Labai mėgstame dirbti su kūrybingais užsakovais, pvz. jaunoji pasako, kad ji be galo mėgsta šampaną, tai mūsų užduotis būna sukurti desertų, užkandžių, kurių gamyboje būtų naudojamas šampanas. Arba įvardija, kad dievina žalią spalvą ir tuomet mūsų tikslas sukurti naujus patiekalus, turinčius žalios spalvos. Aš asmeniškai dievinu tokius užsakovus, nes tai leidžia kasdien tobulėti ir kurti. Pvz. lietuvių virtuvė mums buvo sudėtinga, iki kada neturėjome vieno renginio, kur reikėjo tų visų lietuviškų patiekalų. Tai buvo labai įdomu, kaip paversti eilinę silkę nuostabiu ir dailiai atrodančiu patiekalu.

 

Kas jūsų versle stebina labiausiai?

Galbūt tai, kaip abejingai kai kurios įmonės dirba. Bet ilgainiui žmonės pradeda atskirti kas nuoširdžiai stengiasi, o kas tiesiog daro, kad darytų. Stebėdami kitus, patys stengiamės kuo labiau pasitempti, žinoma, pasitaiko ir mums visko, tad dėl to visuomet bendraujame su užsakovu ir jei išgirstame pastabų, sureaguojame ir darome viską, kad jos daugiau nepasikartotų. Nuolatinių užsakovų turime jau nemažai, tai rodo, kad judame tinkame linkme.

 

Kaip atrodo tavo #PietųPertrauka? Ar gamini namuose, ar dažniau renkiesi valgyti kavinėse, restoranuose? Pagal ką renkiesi maitinimo vietas?

Maistą be galo mėgstu gaminti, bet tą daryti tenka tik vakarais ir retkarčiais savaitgaliais. Darbo dienomis dažniausiai pietaujame Piccola Italia restorane Kaune. Gan dažnai renkuosi vakarieniauti įvairiuose restoranuose. Visada stengiuosi išbandyti naujas vietas, seku rekomendacijas, bet pasirinkimą lemia tai ko tuo metu norisi, jei burgerių – einu į mėgstamą burgerinę, jei ateina noras itališkos virtuvės – itališkas restoranas ir t.t.

Nesirenku aklai restoranų ir visiškai nesilankau didžiųjų tinklų restoranuose, patinka mažos ir jaukios vietos, kurių šeimininkai nuoširdžiai stengiasi dėl savo klientų. Taip pat turiu šunį, tad labai atsižvelgiu į „Pet friendly“ vietas. Ir šiek tiek pavydžiu vilniečiams, kad turite tiek daug nerealių vietų! :)

 

Ačiū Eglei už atsakymus ir iki pasimatymo jau labai netrukus renginiuose!😊

 

 

 

Share on Facebook
Please reload