Kurhauzas

March 31, 2017

Labas!

Jeigu tik išvykstu darbuotis į kitus Lietuvos miestus, visuomet vykstantiems kartu pristatau #PietųPertrauka idėją ir pakviečiu kartu išbandyti naują maitinimo vietą. Šįkart kaip tik ir noriu pasidalinti įspūdžiais iš vienos tokios darbinės kelionės į Birštoną, kur kartu su kolegomis labai punktualiai papietauti atvykome į Kurhauzas (B. Sruogos g.). Punktualiai – 12.00 val., nes tik tuomet šis restoranas atsidaro, tad buvome pirmieji ir vieninteliai klientai per tą valandą.

 

Mano mažam liūdesiui, ši vieta atskiro dienos pietų pasiūlymo neturi, tad pietums rinkomės iš gal net labiau vakarienei tinkamų jų patiekalų. Mano pasirinkimas – patarška su šviežiomis daržovėmis bei purpurinės morkos puta (16 EUR), kolegų – menkės filė su mėtos ir žirnelių piure bei baltojo vyno padažu (15 EUR). Stalo vandens su citrina grafinas 1,5 EUR. Ir nors ši pietų pertrauka lenkia mano prieš tai buvusias finansine prasme (ir dar čia ne Vilnius), bet aš čia tikrai sugrįžčiau ne kartą. Kodėl? Tradiciniai atsakymai apačioje.

 

🎈 Ar skanu? Nerealiai skanu! Iš tiesų kiekviena detalė apgalvota tiek dėl skonio, tiek dėl bendro patiekalo vaizdo, o ir porcijos ne miniatiūrinės. Patarška (vištos rūšis) buvo labai minkšta, bulvės puikiai apkeptos, padažas ir morkų puta taip pat labai pagyvino skonį. Kolegos gyrė šviežią menkę, kurią restoranas vežasi iš Vokietijos ir jos neužšaldo (!). Garnyras prie žuvies taip pat puikiai pritaikytas, tad visi likome labai patenkinti sprendimu išbandyti šią vietą Birštone.
Nepamenu, kada taip puikiai jaučiausi po pietų pertraukos. 👋👋

 

🎈 Ar greita? Nors buvome vieninteliai klientai, maisto turėjome palaukti. Ir natūralu, nes pagaminti tokius gardžius ir estetiškai atrodančius kūrinius nepakanka 10 min. Sulaukus maisto, juo mėgavomės ir bendrai mūsų pietūs truko apie 1 val. 15 min.

 

🎈 Kas įdomu? Gražus tas miestelis – Birštonas! Man jis primena ir labai gražius momentus su vyru, nes mes abu mėgstame čia atvykti pailsėti savaitgaliais. Tik turiu pripažinti, kad anksčiau niekada nebuvau lankiusi Kurhauzo restorane (bet buvau apie jį daug girdėjusi). Džiaugiuosi išbandžiusi ir labai laukiu šiltojo sezono, kada jie turės lauko terasą. Viduje pas juos taip pat labai jauku – staliukų nėra daug, bet užtat daug augalų, įvairių smagių ir mielų detalių.

 

---

🎈 Trumpa išvada, kad lankantis Birštone, neaplankyti šio restorano būtų nuodėmė. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

Daugiau nuotraukų ir pietaujančių bendruomenę rasi
čia

 

Skaitytojau, ar esi čia buvęs/usi? 😊

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload