Kinų klasika

April 4, 2017

Labas, skaitytojau!

Pats laikas su tavimi pasidalinti įspūdžiais iš dar vieno kinų virtuvės restorano, apie kurį sužinojau ir rekomendaciją aplankyti gavau iš draugės Anetos (ačiū jai!). Kadangi restoranas ne centre ir ne kituose populiariuose rajonuose, o Kalvarijų g. gale, netoli Pramogų arenos sankryžos, nenuostabu, kad galima jo ir nežinoti. Tad šiandieną pasidalinsiu su tavimi įspūdžiais iš Kinų klasika, kur viena savo #PietųPertrauka atvykau apie 14.00 val.

 

Nebijojau, kad galiu negauti dienos pietų, nes jau žinojau iš Anetos, kad čia šiokiadieniais pietų kompleksą galima įsigyti visą dieną. Taip – sriuba + antrasis patiekalas už gana simbolinę kainą čia galimas ne tik konkrečiu numatytu laiku, bet visą mielą dieną. Pridedu jų platų meniu (net negalvojau rinktis, paprašiau rekomendacijos pačio populiariausio patiekalo), aš pasirinkau 35 numerį, t.y. vištieną „Guobao“ saldžiarūgščiame padaže. Tiesa, maža ir didelė porcija čia skiriasi tuo, kad už mažą gausite tik antrąjį patiekalą be daržovių, o į didelę porciją įeina ir sriuba ir daržovės. Kada toks nedidelis kainos skirtumas, kito pasirinkimo kaip tik didelės porcijos ir negalėjo būti.

 

🎈 Ar skanu? Sriuba, kuri tądien buvo vištienos su daržovėmis, buvo labai karšta, tad teko palaukti, kada galėsiu valgyti. Sulaukus, skonis manęs labai nenudžiugino, tad sriubą paskaninau (ir tikrai skaniau buvo) sojos padažu. Valgoma, viskas gerai, bet kartu ir nieko ypatingo.
 

Antrasis patiekalas mane nudžiugino labiau, nes pirma tai man patiko, kad garnyro (tinkamai išvirti ryžiai bei šviežios salotos) buvo daug, atsižvelgiant ir į vištienos kiekį. Deja, bet kituose kinų virtuvės restoranuose teko susidurti su šia situacija, kada salotas baigi valgyti, dar net neįpusėjus vištienos (proporcingai jų būna mažai). Saldžiarūgštis padažas su sezamo sėklomis čia labai tiko ir man antrasis patiekalas paliko daug malonesnius įspūdžius.

Porcijos didelės, pateikimas tvarkingas, man patiko sojos/aliejaus indeliai. 😊
 

🎈 Ar greita? Kadangi atvykau jau gana vėlyvu pietų metu (nors čia pietūs visą dieną tęsiasi) ir tuo metu buvo užimtas tik dar vienas staliukas, mane aptarnavo ir maistą pristatė labai greitai. Ilgiau truko palaukti, kada sriuba bus tinkamo karštumo ją valgyti. Bendrai mano pietūs truko apie 35 min.  

 

🎈 Kas įdomu? Vykdama čia, galvojau, ar prie pietų komplekto bus siūlomas koks nors desertukas, nes ankstesni apsilankymai kiniečiuose sukėlė tokį lūkestį. Na, deja, desertuko čia nebuvo, bet bendrai pietūs buvo skanūs.

Interjere daug visokių kinietiškų dalykėlių, tad tuo aplinka tikrai nenustebino.

 

---

🎈 Trumpa išvada, kad nors šis restoranas nėra įsikūręs miesto centre ar kitame prabangiame rajone, bet jo už tai nurašyti nevertėtų ir netgi vertėtų jį aplankyti, taip paremiant geras vietas ne tokiose gerose miesto vietose. Manau, kad dėl šios minties aš čia dar sugrįšiu tikrai.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,4 EUR arbatpinigių.

 

Ar esi čia buvęs/usi?

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload