Talutti - Bakes 'n' Shakes (Kaunas)

April 12, 2017

Sveiki!

Šiandienos #PietųPertrauka apžvalga iš Kauną jau ne vienerius metus garsinančio maitinimo tinklo Talutti, o konkrečiau tai iš vieno jų restorano Talutti - Bakes 'n' Shakes (įsikūręs Pramonės pr., šalia Urmo bazės), kur kartu su kolegėmis Gabija ir Monika atvykome papietauti apie 13.15 val. 

 

Tuo metu pietaujančių buvo iš tiesų nemažai, tad staliuko reikėjo truputį palaukti. Čia iškart pabarsiu šios vietos aptarnaujantį personalą, nes nesulaukėme jokios pagalbos iš jų pusės, o paklausus, ar yra atsiskaitančių klientų, sulaukėme atsakymo "nežinau". Gaila, kad aptarnavimas ir toliau nebuvo pavyzdinis, bet dabar apie maistą. Užsisakėme dienos pietus: aš - šiupininę sriubą ir vištienos vėrinukus su perliniu kuskusu (4,9 EUR), Gabija - tik vištieną (3,9 EUR), o Monika - dienos salotas su jautiena ir sezamu (3,3 EUR). Stalo vandens su įvairiais vaisiais grafinas 3 EUR (ir kodėl tiek daug?!). Savo dienos meniu jie kasdien skelbia Facebook paskyroje, tik neprirašo prie jų kainų. 

 

🎈Ar skanu? Sriuba buvo šilta, bet skonio prasme labai paprasta, su šalia pateikta minkšta bandele, tiesiog tiek – kažko ypatingesnio pakomentuoti nepavyksta. Antrasis patiekalas buvo "gyvesnis" tiek skoniu, tiek savo pateikimu. Man ir Gabijai labai patiko kuskusas, toks lengvas ir gardus garnyras prie vištienos ir pakeptų daržovių vėrinukų. Ko galėjo būti mažiau, tai padažo. Arba net idealiu atveju jis galėjo būti pateiktas atskirai indelyje. 

Monikai salotos taip pat patiko, šviežios salotos su jautiena tikrai buvo su ja (o ne su imitacinėmis keliomis juostelėmis) ir dar salotų padažo nepadauginta. 

Bendrai porcijos didelės, pateikimas tvarkingas. Tad nors ir esu čia valgiusi skanesnių patiekalų (įvairios salotos, blynų bokštai ir kt.), dienos pietūs nenuvylė.

 

🎈Ar greita? Nors lankytojų buvo daug, mus aptarnavo ir maistą pristatė gana greitai. Tiesiog vėl turiu pasikartoti, kad tas aptarnavimas buvo nemalonus ir čia kokie populiarūs bebūtumėte, linkiu atkreipti dėmesį į žmones, reprezentuojančius Taluttį.  

 

🎈Kas įdomu? Kaip jau minėjau, Talutti tinklas tikrai yra labai garsus ne tik tarp kauniečių, bet ir visoje Lietuvoje. Maisto pateikimas, originalūs ir spalvingi sprendimai, įvairūs jogurtų, ledų, vaisių kokteiliai ir kt. maistai, jaukus interjeras (kalbu apie Pramonės pr. esančią vietą) tikrai sužavi, tad jau ne iš vieno vilniečio esu išgirdusi, kad šio tinklo atėjimas į Vilnių labai laukiamas. O ir įsikurti Talutti Vilniuje planuoja ne kur kitur, o jau šalia kitų žinomų kauniečių atvežtų maitinimo vietų – Piano piano ir London Grill.

 

 

Smagu, tikimės sėkmingo įsiliejimo ir pažadu aplankyti ir kitas šio tinklo vietas tiek Kaune, tiek vėliau Vilniuje. 😊

 

-----

🎈Trumpa išvada, kad apsilankyti šio tinklo restoranuose bei padaryti jų maisto foto (kaip be jos 😂) tikrai verta! O pačiam restoranui draugiška rekomendacija - motyvuoti savo darbuotojus pozityviau bendrauti su klientais.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. 

 

Talutti jau greitai atsidarys Vilniuje, ar lauki jų?

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload