Casa della pasta (Kaunas)

April 21, 2017

Sveiki, 

džiaugiuosi, kad savo darbo kalendoriuje matau vis daugiau kitų Lietuvos miestų, nes tai reiškia, kad aplankysiu naujas skirtingas maitinimo vietas savo #PietųPertrauka metu ir pasidalinsiu savo įspūdžiais su Tavimi! 

 

Šiandien pietų pertraukos blogo apžvalga apie įvairiai garsią (tiek teigiamai, tiek neigiamai) maitinimo vietą Kaune, kurioje pietavau kartu su savo kolege Monika - Casa della pasta (Laisvės al., šalia Soboro). Pietums galėjome rinktis iš picos, makaronų, salotų derinių (su gėrimu arba sriuba), kurių kaina svyruoja nuo 3,5 iki 6,9 EUR. Pridedu tos savaitės, kada čia lankėmės, pietų meniu ir skiriu užduotį - surask dvi klaidas viename sakinyje, aš jas greitai radau ir perdaviau estafetę aptarnaujančiam personalui. 😂Pietums aš pasirinkau dienos sriubą bei spaghetti su šonine, špinatais grietinėlės padaže (4,9 EUR komplektas), o kolegė Monika salotas Bufalina iš bendro meniu (5,9 EUR). 

 

🎈Ar skanu? Dienos sriuba tądien buvo trinta morkų, tad ir skonis buvo tiesiog kaip trintų morkų. Aš pasigedau kažkokio cinkelio jose, kas galėjo būti koks nors ryškesnis prieskonis. Porcija pakankamai didelė, tinkamas karštumas, pateikimas su duonele estetiškas, bet skoniui trūko spalvų. 

Makaronams pagyrų taip pat negaliu skirti, nes nors ir gražiai jie čia nuotraukoje atrodo, bet skonis vėlgi niekuo neišsiskiriantis - tiesiog spaghetti su labai per daug grietinėlės padažo. 

Monikos salotos tiesiog daug gražgarsčių ir parmos kumpio bei griežinėliai pomidoro ir mozzarellos, na, tikrai tiesiog viskas sudėta į lėkštę ir jokios gyvybės jose nebuvo. Aliejaus galėjai užsipilti pagal skonį, tad čia bent geras dalykas. 

 

🎈Ar greita? Čia vėlgi turime atsiliepti neigiamai, nes mūsų pietūs tikrai truko ilgai, atsižvelgiant į tuo metu buvusį lankytojų kiekį. Pietų pabaigoje buvome likę vienintelės klientės, bet ateiti paimti indų bei paklausti dėl sąskaitos aptarnaujantis personalas be papildomo paprašymo nesiryžo, nors tikrai matė, kad mes jau pasiruošę pereiti prie išvykimo momento. Aū, matykite klientus! 

 

🎈Kas įdomu? Be išreikštų ne pačių pozityviausių atsiliepimų apie maistą ir aptarnavimo greitį, galiu vienu dalyku ir pasidžiaugti - interjeru, nes aplinka tikrai jauki ir šviesi, panaudotos įvairios mielos detalės, netradicinis apšvietimas, o ir langai dideli vitrininiai. Visa restorano erdvė tikrai didelė, daug staliukų ir, žinoma, išgirta iš Italijos atvežta krosnis, kurioje kepamos picos, kurių manau, jog man neteks paragauti.. 

 

----

🎈Trumpa išvada, kad tikriausiai jau supratote, kad esame nusivylę šia gana populiaria vieta (jokio įsimenamo skonio ir aptarnaujantis personalas turi kur tobulėti) Kaune ir, deja, bet antrą kartą čia atvykti tikrai neplanuoju. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 1 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai šioje vietoje Kaune, kokie tavo įspūdžiai?

 

Roberta, 🍴

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload