VU Istorijos fakulteto valgykla (Taurakalnis)

May 9, 2017

Labas!

Kada dirbau šalia LR Prezidentūros ir norėdavau greitų, paprastų, bet skanių pietų, keliaudavau į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto valgyklą (ją administruoja jau daug metų rinkoje veikianti įmonė Taurakalnis), tad šiandieną noriu pasidalinti savo ir kolegos Džiugo įspūdžiais būtent iš jos. Po ilgo laiko tarpo atvykau čia apie 12.30 val. ir kaip visada pamačiau gyvą studentų ir ne tik eilę, laukiančią užsisakyti ir pasiimti maisto. Dienos pietų variantų čia būna įvairių, kasdien tik galima gauti blynelių, įdarytų kumpiu/grybais/varške ir pan. Tądien aš pasirinkau vištienos maltinį su grikiais bei salotomis (2,7 EUR) ir blynelį su kumpiu (1,3 EUR), Džiugas - žirnių sriubą (1 EUR) ir bulvių plokštainį (2,1 EUR). Kainos čia nesikandžioja. 😊

 

🎈Ar skanu? Nors čia jau esu lankiusis anksčiau (tik tuo metu dar nerašiau šio blogo), bet patiekalo favorito tikrai neturėjau ir tądien rinkausi tiesiog, kas akims atrodė patrauklausia (patiekalus galite matyti čia pat juos renkantis). Vištienos maltinis nenuvylė: garnyro čia buvo gausu ir man skaniai susivalgė tiek pati mėsa, tiek grikiai su dviejų rūšių salotomis. Gaila, bet to paties negaliu pasakyti apie blynelį, kuris buvo stipriai perkeptas ir kuris taip ir liko mano lėkštėje.. Grąžinkite tuos skanius blynelius! 

Džiugas, kadangi čia lankosi dažniau, maistą nei labai gyrė, nei peikė. Jam tai paprasti ir greiti pietūs, be įmantrybių ir labiau įsimenamo skonio. 

Juk čia valgykla, kažko super wow ir nereiktų tikėtis. 

 

🎈Ar greita? Jeigu tik nepataikysite ant studentų bangos (ateikite iki 11.30 val. arba po 13.00 val.), tuomet jūsų pietūs truks tikrai trumpai, nes čia maistą užsisakai, iškart jį pasiimi, susimoki ir pradedi valgyti. Ilgiausiai užtrunka laukti gyvoje eilėje. 

 

🎈Kas įdomu? Kada pati studijavau, tikrai dažnai valgydavau valgykloje (bet ne šioje), kur galėdavai tiek skaniai, tiek pigiai papietauti (likę pinigėliai būdavo kruopščiai panaudoti savaitgaliais 😂). Kadangi VU Istorijos fakultetas yra miesto centre, nenuostabu, kad čia į valgyklą ateina papietauti ne tik studentai ar dėstytojai, bet ir žmonės iš išorės. Ir taip vyksta ir su kitų mokyklų maitinimo vietomis, tad man dar tikrai yra vietų, kur apsilankyti ir ką įvertinti. 😊

Ši valgykla man patinka dėl erdvumo, nes viskas išskaidyta per du aukštus (antrame aukšte veikia ir sumuštinių bei kavos baras), daug šurmulio ir studentiško gyvenimo pulso. Man patinka!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Arbatpiginių dėžutės prie kasos čia nėra.

 

Kokie tavo įspūdžiai apie šią valgyklą? 

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload