Daily restoranėlis

May 10, 2017

Kada visai šalia yra pasiekiamas Vilniaus Senamiestis, Žvėrynas, Užupis, Naujamiestis, kuriuose yra įsikūrę ir reguliariai atsidaro vis naujos įvairios maitinimo vietos, pasirinkti tolimesnius miegamuosius rajonus savo pietų pertraukai dažnai nėra poreikio. Žinoma, jeigu dirbate juose, dažnai vyksta atvirkštinis variantas. 

 

Bet jeigu išgirstu, kad būtent tolimesniuose Vilniaus rajonuose yra vieta, į kurią tikrai verta nuvažiuoti, mielai suplanuoju ten savo bei draugų ir kolegų pietus. Šiandieną noriu pasidalinti įspūdžiais apie tokios vietos atradimą Pilaitėje, kur kartu su drauge Jūrate atvykome papietauti apie 12.30 val. 

 

Atvykti mums abiems prireikė navigacijos (nenustebkite, jeigu navigacija viduryje Pilaitės pr. pasiūlys apsisukti ir važiuoti link Pilaitės dvaro – jūs teisingame kelyje), bet sėkmingai atradome Daily restoranėlį (Vydūno g. 2, Vilnius), įsikūrusį tarp gyvenamųjų ir komercinių pastatų.

 

 

Tądien pietums galėjome rinktis iš keturių antrųjų patiekalų (lapinių salotų su daržovėmis ir kalakutiena; lietinių blynelių su varškės įdaru ir uogomis; jautienos kepsnio su sūrio padažu, keptomis bulvėmis ir burokėlių salotomis; vištienos filė suktinuko su sūriu ir slyvomis, ryžiais ir burokėlių salotomis). Kainos čia prieinamos - nuo 3,5 EUR iki 4,4 EUR, perkant sriubą ir antrąjį patiekalą. Tiesa, mums atvykus valanda po oficialios pietų pradžios, restoranėlis jau nebeturėjo jautienos kepsnio, tad aš pasirinkau vištienos suktinuką su sriuba (4,1 EUR), o draugė Jūratė - blynelius su sriuba (3,5 EUR). Kasdien pietūs restoranėlyje prasideda 11.30 val. ir trunka iki 14.00 val.

 

🎈Ar skanu? Trinta špinatų sriuba buvo pateikta labai tvarkingai, su traškia bandele šalia. Man asmeniškai sriuba pasirodė kiek šaltoka, bet dėl to mano ir kartu pietavusios draugės nuomonė išsiskyrė – ji dėl šilumos komentarų neturėjo. Vis dėlto mūsų nuomonės sutapo dėl sriubos lengvumo ir puikaus jos skonio.

 

Sulaukus antrųjų patiekalų, iškart pradėjau pavydėti labai patraukliai pateiktų blynelių, nes manasis užsakytas vištienos filė suktinukas savo prekine išvaizda nesužavėjo. Tikrai tikėjausi kitaip pateikto patiekalo ir dėl to truputį nusiminiau, nes valgyti padaže plaukiantį maistą su daugybe ryžių ir salotų kraštelyje neatrodė labai skaniai. Patarimas virtuvei – padažą įpilkite į atskirą indelį, kas leis klientui pačiam pagal skonį jo užsipilti.

Bet čia turiu pabrėžti, kad išvaizda gali būti apgaulinga! Tikriausiai čia mums visiems ne naujiena ir visi puikiai atsiminsime akimirkas, kada nevalgėme, nes negražiai atrodė. Tas ypatingai būdinga vaikams. Tad šįkart tas pats ir man – nors ir neatrodė taip tvarkingai kaip sriuba, bet vištienos suktinuko su sūriu ir slyvomis ir ypatingai burokėlių salotų skonis buvo tikrai labai geras.

 

Jūratei labai patiko ne per daug saldi varškė ir apkepti blynelių kraštai, tad apie blynelius taip išsiplėsti negaliu - jie žavėjo tiek savo skaniu pateikimu, tiek gardžiu skoniu.

 

🎈Ar greita? Nors pietaujančių restoranėlyje netrūko, mus aptarnavo ir maistą pristatė labai greitai. Mes papietavome per 45 minutes ir toliau ramiai pabendravome apie visas vykdomas veiklas, juk taip smagu susitikti su seniai matytais draugais!

 

🎈Kas įdomu? Didžiausia įdomybė tai, jog toks jaukus ir gardų maistą gaminantis restoranėlis yra įsikūręs gana toli nuo miesto centro. Bet čia tik sveikintina, kad jis sėkmingai miegamajame rajone veikia jau daugiau nei metus!

Ši vieta išsiskiria savo šiuolaikišku, skandinaviško stiliaus interjeru ir nors pati erdvė nėra didelė, bet spalvoti foteliukai, dideli langai čia sukuria natūralų jaukumą. O kur dar visai čia pat lakstantis restoranėlio savininkės mažylis Jorkšyro terjeras, kuris į kompaniją laukia ir kitų klientų augintinių.

 

🎈Trumpa išvada, kad į šį Pilaitėje įsikūrusį restoranėlį verta atvažiuoti net iš priešingo tolimiausio Vilniaus kampelio ir mes čia mielai sugrįšime pavakaroti su draugais.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 2 EUR artbatpinigių.

 

Daugiau nuotraukų rasite Delfi.lt 

 

Roberta, 🍴

 

 

Share on Facebook
Please reload