Fokus pica

May 29, 2017

Labas!

Aš vis dar nesąmoningai privengiu tinklinių maitinimo vietų, nes man visuomet maloniau atrasti jaukią ir unikalią netinklinę vietą, kur galiu atvykti per savo #PietųPertrauka. Niekada nesakiau, kad tinklinės maitinimo vietos yra blogos (bet ne kokių patirčių su jomis turėjau, čia nėra ko slėpti), tiesiog jeigu galiu, jų nesirenku. Bet būna taip, jog dėl darbo planų turiu pasirinkti kur nors netoliese susitikimų esančią vietą ir būtent šįkart taip ir nutiko – atvykus į Žirmūnus, savo pietums pasirinkau Fokus pica (Kareivių g.).

Pietavau pirmadienį, tad galėjau rinktis iš dviejų dienos sriubų (burokėlių, kurią ir pasirinkau, arba raugintų kopūstų) bei antrąjį patiekalą - vištienos kepsnelius. Toks sriubos bei antrojo patiekalo komplektas kasdien kainuoja 4,5 EUR. Stalo vanduo nemokamai. Nuotraukoje matysite ir kitų savaitės dienų pasirinkimus.

 

🎈 Ar skanu? Pradėsiu apie antrąjį patiekalą ir apie tai, kad meniu pavaizduotas patiekalas tikrai skyrėsi nuo to, ką man pateikė prieš akis. Ir čia nėra ko pykti, jie tą labai aiškiai yra parašę savo meniu (žr. apačioje). Tiesiog kyla klausimas, kodėl taip sunku įpilti padažą atskirai į indelį kaip parodyta nuotraukoje? Pati vištiena buvo įvyniota į šoninę, gana šalta, o garnyras prie jos išvis sunkiai valgomas.. pašildyti ryžiai su ištižusiomis paprikomis – nesinori net prisiminti. Kaip jau supratote, man šis patiekalas tikrai nepatiko ir didelė jo dalis taip ir liko lėkštėje.

 

Grįžtu prie sriubos ir jai tokių didelių priekaištų neturiu. Tinkamo karštumo ir tiesiog visiškai paprasta burokėlių sriuba. Dėl to pykti negalima, bet ir girti nėra dėl ko.

 

🎈 Ar greita? Atvykau papietauti apie 13.30 val. ir radau tik dar vieną lauko terasoje užimtą staliuką, tad jau galite daryti teisingą prielaidą, jog mano pietūs netruko ilgai. O jų trumpumą lėmė ne tik greitas aptarnavimas, bet ir maisto kokybė – aš lėkštėje palikau beveik visą savo antrąjį patiekalą..

 

🎈 Kas įdomu? Esu čia anksčiau pietavusi su šalia dirbančiu draugu Ignotu ir kiek pamenu nebuvau taip nusivylusi. Ar čia tik pirmadienio meniu toks keistas, ar šios vietos virtuvei tikrai trūksta motyvacijos?

 

Jeigu kalbėti apie įdomybes, tai vieną galiu išskirti. Kadangi ši picerija yra įsikūrusi šalia Impuls sporto klubo, ji pristato specialų meniu ir siūlo sportuojantiems lankytojams rinktis patiekalus iš jo (nurodo angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį prie jų). Gal šis meniu čia pasiteisinęs ir yra mylimas lankytojų.

 

Interjere dominuoja raudona spalva ir prie baro rasite kėdes – kojas, kurios nors ir yra smagios, bet man iškrenta iš bendro aplinkos vaizdo.


🎈Trumpa išvada, ačiū, bet čia tikrai nebegrįšiu.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Kokia tavo nuomonė?

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload