Prancūzai

June 19, 2017

Labas!

Mano mielai draugei Gretai pakeitus darbą, pagaliau galiu su ja ramiai susitikti pietų ir išbandyti naujas vietas, ką abi labai mėgstame daryti. Būtent toks – naujų vietų atradimo džiaugsmas mus lydi nuo pat studijų Vilniuje pradžios, kada abi persikraustėme gyventi iš Alytaus į Vilnių. Trumpai tariant – abi galite viena kitai rekomenduoti vis naujas vietas ir tas mus veža.

 

Šiandienos mūsų #PietųPertrauka įspūdžiai iš šalia City Hotel-Algirdas įsikūrusio gana naujo restorano Prancūzai (Algirdo g., Vilnius), kuris siekia įgyvendinti prancūzų bruožą - valgymą paversti menu. Gaila, bet meno mes čia neradome..

 

 

🎈Ar skanu? Ne dažnai tą rašau, bet nebuvo skanu. Ir tokį jausmą jautėme abi.

Sriubą suvalgiau, bet kad tai būtų kažkas ypatingesnio tikrai negaliu pasakyti. Tiesiog visiškai paprasta apyšiltė sriuba su bandele sriuboje bei bandele prie jos (kam tiek jų?), tad nei vaizdas, nei skonis čia manęs nedžiugino. Bet turiu pabrėžti, kad sriubą bent jau suvalgiau.

 

Mus aptarnavęs vyras antrajam patiekalui rekomendavo vištienos muštinį, tad jį užsisakė Greta, o aš dėl įvairovės pasirinkau salotas su rūkytu ešeriu. Sulaukėme, nufotografavome, pradėjome valgyti.. ir trumpai mus užplūdęs džiaugsmas (pirminis vaizdas patiko) vėl dingo. Salotose rūkyto ešerio gabaliukai visiškai nederėjo su gausiai užpiltu padažu, o muštinis buvo perkeptas riebaluose. Šių patiekalų net nepavyko suvalgyti ir net ne mums vienoms, mačiau ir kitą šalia pietavusį vyrą, kuris paliko pusę salotų porcijos lėkštėje. Maistas mus čia tikrai labai nuliūdino.

 

🎈Ar greita? Atvykome papietauti 13.00 val., klientų daug nebuvo ir laisvų staliukų buvo apstu, tad ir visas maisto užsakymo bei pristatymo procesas truko greitai. Papietavome per 45 min. ir išsiskyrėme iki kito karto išbandyti naujų vietų. 

 

🎈Kas įdomu? Nesinori, kad visa apžvalga būtų persmelkta liūdesiu, tad vienas mums patikęs dalykas – šviesus, švarus ir minimalinis interjeras. Jame dominuoja violetinė spalva, kas vėlgi patraukė mūsų akis. Erdvėje, kurioje pietavome, nėra dienos šviesos, kitos dvi turi didelius langus, o dar ir vidiniame kiemelyje - didelė terasa.

 

Dar viena įdomybė, kad penktadieniais čia groja gyva muzika ir tai papildomai klientams nekainuoja. 

 

Trumpa išvada, kad neverkiame, jog išbandėme, bet turime draugišką patarimą padaryti permainas virtuvėje, kad bent truputį primintų keliones po unikaliąją Prancūziją..

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar jau buvai pas prancūzus? 

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload