Įspūdžiai iš bendros #PietųPertrauka @Grey

July 4, 2017

Labas!

Aš labai džiaugiuosi, kad jau šeštą kartą galėjau pakviesti tarpusavyje nepažįstamus žmones papietauti kartu! Tad šiandieną pasidalinsiu savo ir dar trijų merginų: Daivos, Kristinos ir Birutės (ačiū joms už labai malonią kompaniją!) įspūdžiais iš bendros #PietųPertrauka No6, kuri vyko Grey restorane (Pilies g.). Įspūdžius iš ankstesnių penkių bendrų pietų rasite čia.

 

Dienos pietums šiame restorane galėjome rinktis iš ukrainietiškų barščių sriubos, šviežių daržovių salotų su jautiena/vištiena/mocarela, fish & chips, toks sriubos su salotomis arba karštu patiekalu derinys kainuoja 5,5 EUR. Norintys prabangesnių pietų, galėjo rinktis sriubą su antienos kepsniu/jautienos medalionais/menke, toks derinys čia kainuoja 8 EUR. Stalo vanduo nemokamai. Taip pat perkantiems bet kurį pietų komplektą – desertas, o dar dalyvavusioms bendroje pietų pertraukoje ir kava dovanų! Skamba gerai, tiesa? Kitą kartą prisijunk ir tu! 😊

 

Į tris tradicinius klausimus paprašiau atsakyti ir pietavusių drauge, tad pateikiu jungtinius mūsų visų atsakymus:

 

🎈Ar skanu? Mus visas sužavėjo įvairių ingredientų gausi ukrainietiškų barščių sriuba. Jeigu kažkuri ir galvojome apie tradicinę burokėlių sriubą, tai ši visiškai apjaukė mintis ir labai mums patiko. „Barščiai pasakiški, tai mano mėgstamiausia sriuba ir čia jai skiriu visus 10 balų!“

 

Trys iš keturių užsisakėme salotas su skirtingais priedais ir visos vienbalsiai išsakėme rekomendaciją virtuvei jas patobulinti, o konkrečiau – sumažinti salotų lapų kiekį ir pagausinti kitais produktais, nes mūsų lėkštės taip ir liko žaliuoti su lapais.. Birutės valgyti fish & chips tik atrodė labai gerai, skoniui pagyrimų pateikti ji negalėjo. Gaila, kad tarp sriubos ir antrųjų patiekalų buvo toks skonio kontrastas. 

 

Po pietų pasinaudojome restorano dovana (ačiū😊) ir pabaigėme pietus su desertu bei kava, nes susipažinti juk taip smagu! 👋💐

 

🎈Ar greita? Su šia vieta buvome sutarę, kad pietus organizuosime 12.30 val., tad jau didžiausias pietaujančių srautas buvo praėjęs ir mes ramiai prisėdome prie rezervuoto staliuko, greitai sulaukėme aptarnaujančio personalo ir po to maisto. Mūsų pietūs su maloniais pokalbiais truko apie 50 min. 

 

🎈Kas įdomu? Mums visoms čia patiko maloni ir graži aplinka, kurią pagyvina ne per garsiai leidžiama muzika. Pro restorano langus gali stebėti Vilniaus senamiestį, tad toks gyvas ir judantis vaizdas irgi džiugina.

 

Kas dar įdomu, restoranas veikia per du aukštus, kuriuose yra skirtingi meniu: pirmame aukšte paprastesni ir pigesni, antrame jau brangiau ir gurmaniškiau bei yra atskiros privatesnės erdvės. Restoranas yra draugiškas neįgaliesiems.

 

Ar pietauji čia? 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. 

 

Roberta, Daiva, Birutė ir Kristina, 🍴
 

 

Share on Facebook
Please reload