Šilelis GastroPub

July 27, 2017

Džiugu, kad vis dažniau galime paskaityti pranešimus apie Lietuvos pajūryje atsirandančias įdomias maitinimo vietas. Toks ypatingas dėmesys naujoms vietoms skatina pamiršti antraštes apie liūdnas pajūrio verslininkų nuotaikas ir atvykti į pajūrį ne tik pasivaikščioti tiltu, išsimaudyti jūroje, bet ir įsisukti į naujų kavinių, gastro barų, restoranų atradimo karuselę.

 

Įspūdžiais apie išbandytą naują vietą Palangoje šiandieną ir noriu pasidalinti. Gintaro gatvėje Palangoje įsikūręs Šilelis Gastropub, kurį pietums rekomendavo palangiškiai draugai. Rekomendacijos man patinka, tad atvykau ir savo pietų pertraukai galėjau pasirinkti iš tądien buvusių patiekalų: raugintų kopūstų sriubos (1 EUR) arba šaltibarščių (1,6 EUR), salotų su priedais (3,4 EUR), itališkų virtinių (3,5 EUR), kiaulienos sprandinės (3,7 EUR). Aš pasirinkau šaltibarščius bei kiaulienos sprandinę, užkeptą saulėje džiovintais pomidorais, su morkų-česnakų salotomis. Už šiuos pietus sumokėjau 5,3 EUR, stalo vanduo nemokamai jau stovėjo ant stalo.

 

Lyginant su sostine, tikrai ne ką pigiau, tad kokie įspūdžiai papietavus?

 

🎈Ar skanu? Malonią šypseną sukėlė šaltibarščių pateikimas, paprastas, bet įdomus sprendimas iškart pagyvino pietų pertrauką. Šaltibarščių skoniui pagyrimai, bulvės gardžiai apkeptos. Porcija didelė, tad po jos jau jaučiausi pavalgiusi (gal tą lėmė ir vėlyvi pusryčiai).

Deja, bet pagyrimų antrajam patiekalui išsakyti negaliu. Priešingai, kada daugiau nei pusė porcijos liko lėkštėje, turėjau pastabas dėl perkepto maisto pasakyti ir aptarnavusiai merginai. Tą padariau ir sulaukiau atsakymo su šypsena, jog kitą kartą bus geriau. Neabejoju, tik nežinau, kada tas kitas kartas bus.

Kadangi čia buvau pietų metu, tad tam kitam kartui ateityje pasilieku paragauti jų draftinio alaus ir užkandėlių, kurias komentatoriai labai giria.

 

🎈Ar greita? Pietaujančių apie 13.30 val. daug nebuvo, tad mane aptarnavo, maisto užsakymą priėmė ir atnešė labai greitai. Pietūs truko apie 35 min.

 

🎈Kas įdomu? Aptarnavimas malonus, su šypsenomis ir greitas, maisto pateikimas tvarkingas, visur švaru. Aplinka tiek viduje, tiek lauke jauki bei erdvi. Taip pat įdomus interjero akcentas, kurį diktuoja ir šios vietos pavadinimas – televizoriai šileliai, kuriais dekoruota visa siena.

Ir pabaigai, nors ir keista tą pabrėžti viešai, bet jų nykštukų vieta yra unikali! Krištoliniai sietynai ir klasikinė muzika lėmė tokią plačią mano šypseną, kad smagu prisiminti iki dabar – smagus sprendimas!

 

🎈Rekomendacija aplankyti šį angliško stiliaus kavinę-barą manęs nenuvylė, nors ir turėjau pastabų maistui.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload