Įspūdžiai iš #PietųPertrauka ant pievos kartu su Vapiano Vilnius

August 8, 2017

Labas!

Aš jau ne kartą viešai džiaugiausi draugyste su Vapiano Vilnius restoranu, kuris labai atviras ir draugiškas blogeriams (žinoma, ir kitiems klientams). Jų marketingo vadovė Eglė kupina įvairių smagių idėjų, prie kurių pakviečia prisijungti ir mane. „Kaip pietų pertrauka be „Pietų pertraukos“, vieną dieną sulaukiau tokio Eglės komentaro ir kvietimo prisijungti organizuoti bendrą pietų pertrauką ant pievos! Taip, kada pagaliau mus pradėjo džiuginti vasariški orai, susitikti papietauti lauke tikrai žavi.

 

Šįkart pradėsiu nuo įdomybių, nes jų čia tikrai buvo:

  • Penktadienio pietūs ant pievos, šviečiant ir šildant saulutei;

  • Naujo Vapiano Vilnius pietų meniu degustacija ir galimybė pasirinkti net 9 skirtingus derinius (visų jų kaina po 5,9 EUR), kurie bus teikiami restorane šį mėnesį. Taip pat kava/arbata dovanų;

  • Pietauti gamtoje susirinko daugiau nei 50 žmonių, kurie grupelėmis ir ne tik atvažiavo iš įvairių Vilniaus vietų. Kaip malonu linkėti skanaus tiek daug žmonių!;

  • Smagus susipažinimas ir bendravimas, pietaujant ant pledų visiems šalia.

 

Visos šios detalės tikrai prisidėjo prie to, kad penktadienis būtų dar spalvingesnis!

 

Atsakant į kitus tradicinius klausimus, verta paminėti, jog šalia pietavę gyrė maistą. Aš asmeniškai pietums valgiau makaronus su vištiena, parmezanu, džiovintais pomidorais, mano kolega Tomas – picą su saliamiu, Monika – šviežias salotas su vištos krūtinėle. Kiekvienam skirtingas patiekalas, kurio skoniams skyrėme 7-10 balų.

 

Deja, bet dėl užsitęsusio maisto atidavimo, kai kurie patiekalai spėjo atšalti, tad organizacinė pamoka tikrai išmokta ir kitą kartą bus tik geriau! Bendrai pietų pertrauka su maloniais pokalbiais truko apie 1,5 val.

 

Naujasis Vapiano dienos pietų meniu viršuje. 

 

Atsiskaitymas restorane galimas tiek grynais, tiek kortele. Maistą užsisakyti išsinešimui galima visuomet, ne tik pietaujant ant pievos.

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload