TOP birželis, liepa

August 15, 2017

Sveiki!
Nors vasara šiais metais mūsų labai nelepino, bet bent jau mane asmeniškai džiugino galimybė savo #PietųPertrauka metu išbandyti vis naujas maitinimo vietas. Pabandykite ir jūs atrasti vis kitą vietą, geros emocijos garantuotos! 😊
O dabar pats metas pasidalinti birželio-liepos mėnesių atradimais, kurie paliko labai gerus įspūdžius ir kurie yra verti būti nominuoti į TOP penketuką*!

 

⭐ 2017 m. BIRŽELIS - LIEPA ⭐:

1. Uoksas (Maironio 28, Kaunas), kur dienos laimikis ir visa aplinka mane tiesiog sužavėjo. #PietųPertrauka įspūdžiai čia.

2. Ajurvedinė virtuvė (Saltoniškių g. 34A ir Latvių g. 7A), kur labai sveikuoliškai papietausite. #PietųPertrauka įspūdžiai čia. 

3. Burger street Grill house (Švitrigailos g., jie dar yra ir Molėtų pl.), čia atradau skaniausius burgerius mieste! #PietųPertrauka įspūdžiai čia. 

4. Gyoza bar (Vokiečių g.), kur lietuviams pavyko atvežti dalelę Japonijos. #PietųPertrauka įspūdžiai čia.

5. Pas Suvalkietę (Kedrų g. 6), kur taip pigiai ir tikrai namiškai jau seniai kur esu pietavusi Vilniuje. #PietųPertrauka įspūdžiai čia

 

* Priminimas – mėnesio ar kelių pabaigoje sudarau atitinkamai TOP 5 geriausias Pietų pertrauka vietas pagal tris pagrindinius kriterijus: ar skanu/ar greita/kas įdomu (pagal juos rengiu ir kiekvieną įrašą).

 

Stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!

Roberta, 🍴

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload