Tarbushi bistro

September 4, 2017

Vasaros pabaiga darbų atžvilgiu buvo gana įtempta, tad pietų pertraukai ne visuomet pavyko atrasti daugiau nei vieną valandą ir nuvykti į kitus Vilniaus rajonus. Dėl šios priežasties aš labai džiaugiuosi naujų vietų atradimu Žvėryne ir šalia jo (būtent čia aš ir dirbu), tad šiandieną pasidalinsiu įspūdžiais iš Naujamiestyje, šalia LR Seimo įsikūrusios greito maisto (neskubėkite daryti išvadų) virtuvės - Tarbushi bistro, kur kartu su kolega atvykome apie 12.00 val.

 

Atskiro ar kokio nors specialaus dienos pietų meniu čia nėra, bet rinktis galite iš gausaus ir vegetarams/veganams tinkančio bendro meniu, kuriame rasite tiek kebabų lavaše, tiek įvairių ingredientų prikrautų lėkščių. Jų meniu iš anksto galite pastudijuoti Tarbushi bistro Facebook profilyje arba pasikonsultuoti su jų maloniu personalu.

 

Pietums aš užsisakiau Mixed Skinny lėkštę (kainuoja 4,1 EUR, gėrimas papildomai 0,5 EUR), kolega - Meat Skinny lėkštę su gėrimu (kainos tokios pat). Skirtumas tarp šių mūsų užsakytų lėkščių - manoji su vištiena ir jautiena, kolegos tik su jautiena, kitas garnyras toks pat.

 

🎈Ar skanu? Taip! Smagu taip konkrečiai atsakyti į šį klausimą, nes abu buvome maloniai nustebę tiek lėkštės vaizdu, tiek jos turinio skoniu ir dar porcijos dydžiu. Mėsa, bulvytės, humusas, salotos, avinžirniai ir kt. švieži ir labai gardūs. Nors ir ne viskas sutampa su paveiksliuku jų meniu, bet tai netrukdo pasimėgauti maistu ir pasidžiaugti šia vieta (ne kasdien, bet ir ne paskutinį kartą). 

 

🎈Ar greita? Kadangi lankytojų daug nebuvo, tai buvo viena greitesnių mano pietų pertraukų, trukusių mažiau nei 30 minučių. Mums pietaujant, žmonių rinkosi vis daugiau, o kai kurie net garsiai nusistebėjo klientų srautu, kuris taip pat labai greitai keitėsi. Greito maisto principas čia tikrai patvirtintas. 

 

🎈Kas įdomu? Taip pasidžiaugus maistu ir pietų pertraukos greitumu, įdomybes pradėsiu nuo šios vietos minuso - kvapas ar tiksliau ventiliacija, dėl kurios visi drabužiai persismelkė greito maisto kvapu. Spręskite šią problemą!

 

Tęsiant apie įdomybes, mums pasirodė smagūs šios vietos interjero sprendimai - spalvingos pagalvės sienose ir ant kėdžių, arabiškos kepurėlės papozavimui dar labiau pagyvina jaukią ir nedidelę erdvę.

 

Aptarnavimą jau paminėjau viršuje, jis malonus, operatyvus ir draugiškas. 

 

🎈Trumpa išvada, kad tikrai verta apsilankyti, tad nieko nelaukite ir nuvykite. 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Arbatpinigius galite palikti prie jų bariuko. 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload