Liepkalnis

September 6, 2017

Nors Vilniuje gyvenu jau daugiau nei devynerius metus, bet dar tikrai yra lankytinų vietų, kuriose nesu buvusi ir kurių aplankymą galiu susiorganizuoti per savo pietų pertrauką. Būtent tokia konkreti vieta - Liepkalnis, kur visiems labai aišku, ką veikti žiemą, nors daug visko nuveikti galima ir šiltuoju sezonu. 

 

Kartu su kolega atvykome čia apie 12.45 val., matėme dar paskutinėmis vasaros dienomis besidžiaugiančius ir pramogaujančius vaikus bei ramiai pietaujančius jų tėvelius ar kitus užklydusius kaip mes. Jau tikriausiai supratote, kad ne tik nuo kalniuko čia nučiuožti galėsite, bet ir rasite jaukią kavinę su terasomis ir gražiu atsiveriančiu vaizdu nuo jų. 

 

Tądien kavinėje savo pietums galėjome pasirinkti žirnių kreminę sriubą bei rinktis iš trijų pagrindinių patiekalų: Kiaulienos sprandinės šašlykas su kaukazietišku padažu; Kalakutienos troškinys su abrikosais ir grikių ir daržovių kotletukai su grybų padažu. Sriubos, pasirinkto karšto patiekalo bei stalo vandens su citrina stiklinės komplektas čia kainuoja 5 EUR ir galioja darbo dienomis nuo 11.00 iki 15.00 val. Pasirinkome sriubas atitinkamai su šašlyku bei kalakutienos troškiniu. 

 

🎈Ar skanu? Sulaukėme nei per karštos, nei per šaltos sriubos, kuri buvo tvarkingai pateikta labai tipiniame sriubos indelyje. Pradėjome valgyti ir abu su kolega vienbalsiai pasakėme, kad jau seniai valgėme tokią skanią ir kartu taip paprastai pagaminamą sriubą - juk reikia tik sutrinti žirnius! Porcijos dydis geras, tik prie jos galėjo būti pateikta ir minkštesnė duonelė.

 

Pozityviai pradėjus pietus, taip tikėjomės juos ir tęsti, bet, deja, aš apie savo užsakytą patiekalą labai džiaugsmingai atsiliepti negaliu - kalakutiena buvo sausa, patiekale buvo lygiai vienas abrikosas, nors pavadinime skambiai parašyta "su abrikosais". Dviejų salotų garnyras taip pat negelbėjo situacijos ir man beliko prisiminti tik malonų žirnių sriubos skonį..

 

Kolega apie savo šašlyko pasirinkimą atsiliepė kur kas pozityviau. Tiek porcijos dydis, tiek skonis pateisino lūkesčius. Minkštas, gerai iškeptas šašlykas su šalia puikiai derančiu garnyru. 


🎈Ar greita? Mus aptarnavo, maistą pristatė labai operatyviai. Padavėja buvo maloni, bendraujanti su šypsena. Pietūs su neįprastu desertu (prie įdomybių) truko apie 50 minučių. 

 

🎈Kas įdomu? Kaip jau minėjau, Liepkalnyje pramogauti galima ne tik žiemos, bet ir kitu metu, tad smagiausias įdomu momentas čia - pavalgius dienos pietus, gavome 1 Liepkalnio žetoną dovanų, kurį panaudojome nusileisti nuo kalno rogutėmis! Labai smagi atrakcija vietoj deserto, mums tikrai patiko. Dar čia rasite batutus, linksmuosius kalnelius, karstynių parką ir kt. pramogas, kurios patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. 

 

🎈Trumpa išvada, kad skubėkite pasinaudoti aukščiau minima įdomybe - tai daug geriau už bet kokį desertą! 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. 

 

Daugiau įspūdžių Delfi.lt

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload