Casa La Familia

September 20, 2017

Ankstesnės mano pietų pertraukos apžvalgos buvo daugiau ar mažiau nukreiptos į dirbančius skaitytojus, kuriems aktuali maitinimo vietos vieta, greitis ir, žinoma, pietų kaina. Bet šiandieną "Pietų pertraukos" blogo apžvalga yra skirta kitai tikslinei grupei - šeimoms, kurios tiek šiokiadieniais, tiek savaitgaliais ieško pavalgyti draugiškos mažiesiems vietos. Ir pristatyti šiandieną noriu geriausią bei jaukiausią mano iki dabar atrastą maitinimo vietą šeimos pietums ar vakarienei - piceriją "Casa La Familia" (Rūdninkų g.), kur labai greitai pasijunti kaip namuose. Tiesa, maistas čia pritaikytas vegetarams ir veganams, tad jeigu turite labai mėsą mylinčių vaikų ar kitų šeimos narių, užsukite tam nuteikę ir savo skrandžius. 

 

Nors labai šeimyniškai pradėjau, bet į šią vietą savo pietų pertraukai atvykau viena. Taip jau būna, kada vyras dirba ne tame pačiame mieste. Nieko, jau žinau, kur kitą kartą atsivešiu savo krikšto vaikučius. 

 

Tęsiant apie maistą, tądien pietums galėjau rinktis perlinių ekologiškų kruopų sriubą su šviežiais baravykais, rinktais Labanoro girios vidury (perkant atskirai 2 EUR), bei antrajam patiekalui: vegetarišką sezoninių daržovių užkepėlę su salotomis (perkant atskirai 4,5 EUR) arba Margarita/Aštrioji picą (perkant atskirai atitinkamai 4,5/6 EUR). Dienos pietų: sriubos ir antrojo patiekalo komplektas kainuoja 5,5 EUR. Stalo vandens ąsotėlis nemokamai.

Kiekvieną dieną savo pietų derinius picerija skelbia ir socialinėje erdvėje. 

 

🎈Ar skanu? Prieš pateikiant sriubą, sulaukiau klausimo, ar pageidauju ją pagardinti grietine. Taiklus klausimas reikiamu metu, nes grietinės aš atsisakiau ir džiaugiausi sulaukusi labai natūralios, kupinos bulvių, perlinių kruopų, baravykų bei žalumynų sriubos. Porcija didelė, tinkamo karštumo, pateikimas tvarkingas. Tik kokia nors užtepėlė prie pateiktos duonelės būtų dar skaniau nuteikusi.

 

Lengva pietų pradžia nuteikė labai gerai ir visi lūkesčiai, sulaukus antrojo patiekalo, buvo pateisinti. Užkepėlė buvo labai skaniai pakepinta, šalia buvo pateikta saikingas, bet pakankamas sezoninių daržovių garnyras: burokėliai, pomidorai, salotos lapas, ridikai ir marinuoti agurkėliai. Turiu pripažinti, kad buvo labai sotu, bet bendrai po šių vegetariškų pietų nesijaučiau apsunkusi, priešingai - energijos tik padaugėjo. 

 

Visus įrankius, įvyniotus į servetėles, man pateikė kartu su patiekalais. Stiklinė vandeniui taip pat buvo atnešta kartu su ąsotėliu, švaru ir tvarkinga.  

 

🎈Ar greita? Viskas vyko labai operatyviai, mane aptarnavo, maistą pristatė dvi žavios ir su šypsena dirbančios moterys. Norisi pabrėžti, kad čia mačiau savo darbą mylinčius žmones, tas tikrai jautėsi visame aptarnavime.

Mano pietūs truko apie 40 minučių, įvertinant, jog aš pietų atvykau apie 13.00 val. ir didžiausią pietaujančių bumą jau buvau praleidusi. 

 

🎈Kas įdomu? Ši picerija Vilniuje veikia nuo gruodžio mėnesio paskutinės dienos (Naujų metų pasiekimai!) vietoj anksčiau čia buvusio soliariumo ir valio, kad patalpas miesto centre jie pavertė į tikrą pasaką šeimoms. Kodėl taip sakau? Nes interjeras čia tiesiog sužavi nuo pat įėjimo, o kur dar atskira salytė su pilimi, skirta mažiesiems.. Smagu - ši vieta man panaši į Flinstounų namą, tad tikrai bus įvertinta jūsų mažųjų.

 

Prie įdomybių priskirčiau ir anksčiau jau trumpai aptartą aptarnavimą. Kada paklausiau, ar čia ir dirba tarpusavyje giminystės ryšiais susiję žmonės, sulaukiau atsakymo, jog net ir jų nereikia, kad dirbdamas čia pasijustum kaip šeimos narys. Tas tikrai jaučiasi ir sukuria puikią apsipalaidavimo būseną. 

 

Bendro jų meniu pagrindas - picos, bet rasite ir desertų ar įdomesnių nealkoholinių gėrimų, nes jie alkoholiu neprekiauja. 

 

🎈Trumpa išvada, kad skiriu šiai vietai draugiškiausios šeimai vietos apdovanojimą. Skanus maistas, su ugnele dirbantys žmonės bei nuostabus interjeras neabejoju, kad pavergs ir jus.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių bei pažadėjau garsiai čia apsilankyti jau netrukus.

 

Roberta, 🍴

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload