TOP spalis, lapkritis

December 5, 2017

Labas!
Jau prasidėjo šventinis periodas, tad labai noriu tikėti, jog tiek man, tiek jums pavyks juo pasidžiaugti neskubant. Taip pat noriu tikėti, jog „Pietų pertraukos“ idėja man pavyko paskatinti bent keletą iš jūsų pakeisti savo savaitės rutiną ir atrasti naujų vietų savo pietums.

 

 

Kad būtų lengviau, dalinuosi spalio – lapkričio mėnesių atradimais, kurie paliko labai gerus įspūdžius ir kurie yra verti būti nominuoti į TOP penketuką*!

 

⭐ 2017 m. SPALIS - LAPKRITIS ⭐:

1. Lyderiais skelbiu net penkias vietas, aprašytas Delfi.lt, nes kas nemėgsta skaniai ir pigiai papietauti?

2. NORD (J. Basanavičiaus g. 26), kur maisto gamyba grindžiama New Nordic Cuisine filosofija. Pietų pertraukos įspūdžiai čia

3. Spice (Pylimo g. 59), kur mus kviečia pasimėgauti kokybišku greitu maistu, įkvėptu Azijos šalių. Pietų pertraukos įspūdžiai čia. 

4. Hooters Lietuva (Vilniaus g. 16), kur atradau nerealaus skonio vištienos sparnelius. Pietų pertraukos įspūdžiai čia.

5. Sugamour (Vokiečių g. 11), kur ne tik asmenukę pasidaryti galima, bet ir paragauti jų skanių patiekalų. Pietų pertraukos įspūdžiai čia

 

* Priminimas – mėnesio ar kelių pabaigoje sudarau atitinkamai TOP 5 geriausias Pietų pertrauka vietas pagal tris pagrindinius kriterijus: ar skanu/ar greita/kas įdomu (pagal juos rengiu ir kiekvieną įrašą).

 

Stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!

Roberta, 🍴

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload