Meatbusters

January 18, 2018

Kada visą rytą lakstai ir nespėji net tinkamai papusryčiauti, lauki nesulauki numatytos pietų pertraukos. O kada dar numanai, jog ji bus tikrai labai soti, tai skrandis kaip tyčia pradeda trimituoti neįprastai anksti. Kantriai išlaukus kartu su vyru sutarto pietų laiko, džiaugiausi pagaliau atvykus išbandyti viešai jau ne kartą girto burgerių ir šonkauliukų restorano „Meatbusters“, kurie įsikūrę Kauno gatvėje, Naujamiestyje. Turiu pripažinti, kad mano laukimas ir dar tuščias skrandis čia tikrai pasiteisino – visko skaniai pavalgiau iki kitos dienos pusryčių. Bet apie viską nuo pradžių.
 

Kasdien čia už 4,99 EUR galite užsisakyti dienos pietų komplektą, kurį sudaro dienos sriuba, dienos burgeris bei gėrimas (gira arba limonadas atitinkamai kurią dieną atvyksite), kurį galite pildytis neribotai! Visai kaip Amerikoje arba gerai – kaip ir IKEA. Dienos pietų kaina, mano nuomone, labai racionali, o bendro meniu kiekvienam pagal norus ir galimybes, nes visuomet gali užsukti suvalgyti cheezo už eurą.
 

Kada pietavau, dienos pietums užsisakiau: barščių sriubą su išrūkytų šonkauliukų mėsa, juodą (!) burgerį su plėšyta kiauliena, chipotle majonezu, agurkėliais, daigais ir špinatais, kuris dienos pietums yra truputį pamažinamas nei įprastai užsisakytumėte iš jų meniu, bei giros. Juodus burgerius „Meatbusters“ gamina išskirtinai penktadieniais, skelbdami „Black Friday“ akciją savo Facebook paskyroje, tad jeigu įdomu, pradėk juos sekti.

Mano vyras pasirinko kitą patiekalą, dėl kurio čia žmonės grįžta – BBQ šonkauliukus, kuriuos „mėsos sprogdintojai“ renkasi su kuo mažiau riebalinio sluoksnio, tada  išrūko, po to kepa ir gardina savo barbekiu padažu.

 

Ar skanu? Gavome karštų barščių sriubos porciją, kuri gardžiai susivalgė ir mano žandus nudažė raudonai. Išrūkytų šonkauliukų mėsa šiai sriubai labai tiko, pateikimas tvarkingas ir porcija tikrai didelė.

Sulaukus burgerio, žinoma, pirmiausia reikėjo padaryti nuotrauką, nes pripažinkite – valgyti burgerį juodoje bandelėje nėra labai įprasta. Aš valgiau pirmą kartą, bet prieš tai jau buvau sužinojusi, kad spalva skoniui jokios įtakos neturi, tad ir neturėjau kokių nors stebuklingų lūkesčių. Bet turėjau lūkesčių dėl pačio burgerio skonio ir jie pasiteisino – spalvingas tarpusavyje suderintų ingredientų skonis, gera mėsa ir patogus valgymas, nes a) tu su pirštinėmis (daugiau apačioje) ir b) burgeris nebėga ir nevarva, nes jame nėra pomidorų ar kitų visą padėtį pabloginančių produktų.


Mano vyras po šonkauliukų galėjo pasakyti tik vieną komentarą – nuostabiai paruošta mėsa, dėl kurios pagrįstai čia visi ir grįžta antrą ar dešimtą kartą.
 

Ar greita? Kaip ir minėjau, jau skaičiavau minutes, kada galėsiu pavalgyti ir į „Meatbusters“ atvykome apie 13:40 val., po penktadieninio pietavusių srauto. Maistą užsisakėme greitai, nes su manimi kaip ir viskas aišku, o vyrui buvo smalsu patikrinti šonkauliukus. Sriubos sulaukėme operatyviai, ją suvalgėme ir kol laukėme antrųjų patiekalų, padarėme tiesioginę transliaciją su šios vietos įkūrėju Maksimu. Bendrai mūsų pietūs truko apie valandą, bet per tą laiką greitesnių svečių čia pasikeitė nemažai.
 

Kas įdomu? Labai smagi įdomybė šioje vietoje – guminės pirštinės, kurios tau padeda valgyti be jokio streso išsipurvinti ir neabejotinai tampa pretekstu nusifotografuoti! Vyrams pateikiamos juodos, moterims – rožinės, o vaikai gaus žalias. Atėjus su visa šeima, gausis nebloga spalvų paletė, o ir patogumas unikalus.

Vidaus interjeras spalvingas, čia daug įvairių komiksų iškarpų, tad neatsibos kraipyti galvą ir dairytis aplink jų gana nedidelėje erdvėje. Tiesa, vasarą lauke veikia nemaža terasa.

Dar smagus momentas – išgalvoti žaismingi patiekalų pavadinimai kaip pvz.: „vištienos papukai“ ar „karvės laižekas“, kuriuos be abejo užsisakysi su šypsena.

 

Trumpa išvada, kad tokios vietos suintriguoja ir po apsilankymo jose jau vėl nori sugrįžti.

 

 

Share on Facebook
Please reload