The Garden

January 24, 2018

Visuomet smagu aplankyti ką tik lankytojams duris pravėrusias maitinimo vietas, o jeigu dar užsukus supranti, jog vietą atidarė savo darbą tikrai mylintys žmonės, gali ramiai atsipalaiduoti ir leisti jiems tave džiuginti maistu ir ne tik.

 

Apie tokią vietą, kuri mane pradžiugino, papasakosiu šiandieną plačiau. The Garden patys man prisistatė ir labai gerai padarė, nes tikriausiai nebūčiau jos lengvai radusi ir dabar liūdėčiau, neparagavusi labai skanaus maisto žalioje erdvėje. Šis dienos pietų restoranas Kaune duris pravėrė vos prieš mėnesį ir pakeitė čia ilgai veikusį legendinį Papa Jazz restoraną-klubąThe Garden atidarė maitinimo versle jau daugiau nei ketverius metus dirbantys žmonės, tad tikrai pasijautė, jog viskas šioje vietoje apgalvota.

 

Aš kartu su vyru atvykome pietų apie 12.30 val., pietaujančių eilę pamatėme, bet ji labai greitai sumažėjo ir mes galėjome užsisakyti savo pasirinktus derinius. Tądien specialus dienos pietų komplektas buvo – šviežių kopūstų sriuba su dešrelėmis bei vištiena su teriyaki padažu bei kuskusu. Toks derinys kainuoja 5 EUR. Mano vyras pasirinko kitaip – čili sriubą (1,7 EUR) bei blynelius su kumpiu ir sūriu (3,5 EUR). Dar galėjome rinktis septynis kitus karštus patiekalus bei vieną dienos desertą. Stalo vanduo nemokamai.

 

Ar skanu? Labai operatyviai sulaukėme pirmųjų patiekalų – sriubų, kurios buvo pateiktos man labai gražiose (matytos ir kituose restoranuose) ir iš pirmo įspūdžio giliose lėkštėse. Bet čia mus truputį apgavo, nes porcija nebuvo tokia didelė kaip susidarė pirmasis įspūdis. Labai nenuliūdome, nes mūsų dar laukė antrieji patiekalai. Savo šviežių kopūstų sriubą aš skaniai suvalgiau, bet pabaigoje su nemažu dešrelių likučiu palikau paragauti ir pabaigti vyrui, nes jų man tiesiog buvo per daug. Apsikeitėme ir aš taip pat paragavau tiesiog puikios ir maloniai aitrios čili sriubos, kuriai nieko nei pridėti, nei atimti negalima.

 

Antrieji patiekalai mus nustebino atvirkščiai – sulaukėme gausios vištienos lėkštės bei dviejų didelių blynelių. Čia ir pasitvirtino, jog liūdėti dėl sriubos mums tikrai nevertėjo, nes po šių abiejų patiekalų jautėmės energingai sotūs.

Vištienai su teriyaki padažu, kuskuku ir šviežiomis daržovėmis didžiausios pagyros, nes taip skaniai viską valgėme (vėlgi pasidalinau su vyru, ką mes mėgstam daryti dažnai) ir džiaugėmės, kad The Garden į dienos pietus žiūri rimtai ir savo lankytojus stebina kūrybiškai spalvingais patiekalais.

 

Mano komplimentai skiriami šefui Gediminui Ciūniui bei jo komandai.

 

Ar greita? Dėl žemiau aprašomo maisto užsakymo bei aptarnavimo modelio mūsų pietų pertrauka truko apie 35 minutes, kas tikrai yra greita, atsižvelgiant į mūsų užsakytus skirtingus patiekalus. Tiesa, turiu paminėti, kad į šį laiką įskaičiuoju ir kokias geras 5 minutes laukimo eilėje, kuri judėjo itin sparčiai.

 

Kas įdomu? Vienas iš įdomesnių dalykų – pati erdvė ir jos interjeras, kuriame labai daug žalių sodo motyvų: kabantys šviestuvai su žalumynų imitacija, dvi išpieštos milžiniškos karvės, žalumynų lubos ir kt. paprasti, bet žaismingi elementai. Didelėje erdvėje sustatyti įvairaus dydžio balti stalai (man labai patinka baltas stalviršis fotografuoti maistui) su skandinaviško tipo spalvotomis kėdėmis. Atsisėdus prie didelių vitrininių langų, gali medituoti ir stebėti judrų Savanorių prospektą.

 

Dar viena įdomybė – maisto užsakymo bei aptarnavimo principas, kada maistą užsisakai ir už jį atsiskaitai prie baro, gauni ryškų žalią numerėlį, pagal kurį aptarnaujantis personalas žino ir pristato tavo maisto pasirinkimą. Neabejoju, kad greitai pietų pertraukai toks aptarnavimo modelis tikrai veikia.

 

Išvada - The Garden atnaujino ir minimalizavo erdvę, sugalvojo ir įgyvendino daug smagių su sodu susijusių elementų, nupiešė dvi milžiniškas karves, įdiegė greitą aptarnavimo sistemą ir, žinoma, kartu su profesionalo šefo Gedimino Ciūnio vedama komanda pradėjo žmones džiuginti savo spalvingais patiekalais pusryčiams ir pietums. Taip, nesuklydau parašyti, kad vakarienės čia negausite, nes šis restoranas dirba darbo dienomis 9-17 val. Apsilankykit!

 

The Garden dining room įsikūręs Savanorių pr. 178, Kaunas. Dirba šiokiadieniais 9-17 val.

Share on Facebook
Please reload