Fresh post

February 18, 2018

Greitas ir sveikas maistas atrodo du nesuderinami dalykai, bet ne tada, kada šiuos žodžius sujungia jau daug metų sveiką gyvenimo būdą propaguojantys ir tikintys savo darbu žmonės. Kalbu apie Panevėžyje vandens jonizatorių verslą plėtojančią įmonę, kuri dar liepos mėnesį nusprendė įkelti koją į sostinę ir jos gyventojams pasiūlyti greitai, bet sveikai maitintis. Kadangi mano pietų pertraukos būna labai įvairios ir tikrai ne visada pačios sveikiausios, aplankyti šią vietą aš tikrai labai nuoširdžiai norėjau.

 

Fresh Post“ arba lietuviškai Šviežias paštas klientus darbo dienomis 10 – 18 val. vilioja salotomis bei žaliaisiais kokteiliais. Vieną dieną atvykau čia ir aš bei savo pietums pasirinkau salotas su pesto makaronais ir mocarela sūriu, jų kaina 5,6 EUR. Kitų salotų kainuos svyruoja nuo 4,5 iki 5,9 EUR už porciją. Gal atrodo daugoka už salotas, nuo kurių vargu ar pavalgysite? Drąsiai tvirtinu, kad pavalgysite ir dar ryškų skonį prisiminsite ilgam.

 

Ar skanu? Jau tikriausiai supratote, kad į šį klausimą atsakysiu teigiamai. Nesuklydote – taip, mano valgytos salotos buvo labai skanios, gaivios ir šviežios. Jas pasirinkau, nes tokių pati tikrai nesugalvočiau pasigaminti, tad noras atrasti naujus skonis nugalėjo ir aš dėl to nepasigailėjau.

 

Atidarius magišką dėžutę, apie kurią daugiau rašau apačioje, rasite bandelę, padažą salotoms ir, žinoma, pačias pasirinktas salotas. Porcija tikrai didelė ir po salotų jaučiausi gardžiai pavalgiusi, bet neapsunkusi.

 

Ar greita? Aš atvykau jau po pietų bumo, tad užsakytų salotų sulaukiau trumpiau nei per 7 minutes. Džiugu, kad jie pateisina savo pagrindinę idėją – greitai pateikti sveiką maistą.

 

Kas įdomu? Smagiausia šios vietos detalė – unikalus sprendimas supakuoti maistą. Specialaus kartono dėžutė, kuri 2017 metais yra apdovanota Lietuvos dizaino prizu, analogų neturi. Aš dėžutės atidarymą net nufilmavau (galite rasti „Pietų pertrauka“ Facebook profilyje), nes tas momentas, kada ją pilnai atidarai ir ji tampa „lėkšte – žvaigžde“ tikrai suteikia džiugesio. Toliau viskas vyksta gana įprastai, su tradiciniais įrankiais patiekalus valgome iš netradicinės kartoninės (ji nėra pjaustoma, nenaudojami jokie klijai) lėkštės.

 

Kaip jau viršuje minėjau, šią vietą atidarė žmonės, puikiai žinantys jonizuoto šarminio vandens naudą mūsų organizmui, jis veikia kaip natūralus antidioksikantas. Būtent dėl šios priežasties galite užsukti į „Fresh post“ tiesiog atsigerti ar į savo gertuvę įsipilti šarminio vandens prie pat įėjimo įrengtoje stotelėje. Neabejoju, kad toks draugiškas visiems sprendimas vasarą bus labai populiarus.

 

Kavinėje dirba jauna, kūrybinga šefė, kuri eksperimentuoja ir keičia meniu pagal lankytojų įspūdžius. Tiesa, minėjo, kad populiaurias patiekalas išlieka – salotos su vištiena ir šonine, o jų siūlomas specialus pasiūlymas vakarienei sulaukia vis daugiau dėmesio iš nuolat visur skubančių lankytojų.

 

Pabaigai dar vienai įdomybė, kad tądien, kada pietavau, maistą fotografavo ir „Wolt“ fotografas, tad ir aš įamžinau jo vieną kompoziciją.


Trumpa išvada, kad vitaminų tiek darbui, tiek poilsiui čia tikrai gausite, o ir įdomybių šioje vietoje netrūksta, tad apsilankykite ir patys įsitikinsite.

 

 

Share on Facebook
Please reload