2018 TOP balandis - rugsėjis

October 16, 2018

Tinklaraštį „Pietų pertrauka“ kuriu jau daugiau nei 2 metai: dalinuosi su tavimi įspūdžiais iš aplankytų maitinimo vietų, kalbinu įdomius žmones, rengiu konkursus ir, žinoma, kviečiu mus visus susipažinti per bendras pietų pertraukas.
 

Taip pat kas kelis mėnesius dalinuosi su tavimi aplankytų vietų TOP penketuku, nes tikiu, kad tai gali palengvinti tavo sprendimą, kur šiandieną nueiti papietauti ar pavakarieniauti. Tad dabar turiu prisipažinti, kad esu tau skolinga  balandžio – rugsėjo mėnesių TOP penketuką! Būtent jį dabar ir pristatysiu, primindama, kad TOP 5 geriausias Pietų pertrauka vietas sudarau pagal tris pagrindinius kriterijus: ar skanu/ar greita/kas įdomu (pagal juos rengiu ir kiekvieną įrašą).

 

 

TOP balandis – rugsėjis 2018:

 

1. Meatbusters (Kauno g. 35), kuriems pirmiausia reikia padėkoti, kad per pastaruosius metus nepakėlė savo dienos pietų kainos ir paliko ją labai konkurencingą – 5 EUR, už kuriuos kasdien gausite gardžios sriubą, jų puikųjį burgerį ir gaivųjį gėrimą. Tiesa, čia reikia ateiti, prieš tai valgius tik labai lengvus pusryčius. Štai čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.
 

2. Pachamama Dinner Club (Gedimino pr. 9), kurių dienos pietų meniu galėtų būti lengvai perkeliamas į a la carte ir tie patiekalai ten tikrai būtų pelnytai. Šiame restorane mane sužavėjo maisto ryškumas, interjero sprendimai ir įdomi salotų bufeto idėja. Štai čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.
 

3. Shakespeare Restaurant & Bar (Bernardinų g. 8), kuris įsikūręs autentiškame nedideliame viešbutyje Vilniaus Senamiestyje. Aplinka užburianti ir džiugu, kad dienos pietūs čia gali tapti tokie ypatingi. Štai čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.
 

4. Element (T. Ševčenkos g. 16), nes Vilniuje nėra tiek daug vietų, kur už fiksuotą sumą galėtum valgyti tiek, kiek nori. Šiame restorane taip yra, o ir patiekalai dar niekada manęs nenuvylė (taip, čia buvau ne kartą). Štai čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.
 

5. Vieta (Šv. Ignoto g. 12-1), nes nors ir nesu vegetarė, bet ši vieta taip skaniai pagamino vegetarišką karštąjį patiekalą, kad prisimenu gerai iki dabar. Štai čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

Stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!

Roberta, 🍴

 

 

Share on Facebook
Please reload