2018 TOP spalis - gruodis

January 7, 2019

Labai greitai atėjo nauji metai, bet dar yra nepabaigtų pietų reikalų iš 2018 metų! Dar nesu jums pristačiusi 2018 metų TOP spalis – gruodis #PietųPertrauka maitinimo vietų, kurias aplankiau, jose pietavau ir jums pateikiau savo įspūdžius, atsakydama į tris pagrindinius klausimus: ar skanu, ar greita, kas įdomu. Primenu, kad įspūdžius iš savo pietų vietų rengiu, būtent atsakydama į juos ir papildomų vertinimo simbolių ar balų maitinimo vietoms neskiriu.

 

TOP spalis – gruodis 2018:

1. Pirmas blynas (Konstitucijos pr. 12A, Vilnius). Manęs labai dažnai paklausia, kokia mano mėgstamiausia pietų vieta Vilniuje. Ilgą laiką pateikdavau keletą savo atrastų perliukų, bet dabar jau žinau labai tvirtą savo atsakymą į šį klausimą – atradau TĄ vienintelę. Tai yra šį blyninė, kurioje dalis personalo yra be galo nuoširdūs neįgalūs žmonės. Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

2. Kačių kavinė (Gedimino pr. 5, Vilnius). Kaip tikra kačių mylėtoja aš šią kavinę jau esu atradusi gerokai anksčiau, bet jų naujos patalpos suintrigavo mane dar kartą apsilankyti ir papietauti netradicinės kompanijos apsuptyje. Labai patiko, čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

3. Gardumėlis (Basanavičiaus g. 3, Vilnius), kuriame suorganizavau bendrą #PietųPertrauka No. 8! Moteriška mūsų pietų pertrauka truko truputį daugiau nei valandą, bet buvo smagu girdėti apie tarpusavyje nepažįstamų žmonių rastus bendrus interesus ir pomėgius. O dar ir maisto skanumas! Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

4. Queensberry (Didžioji g. 18, Vilnius). Restorane lankiausi savo pietų metu, bet esu skaičiusi ir pati mačiau, jog dėl jų a la carte ir vyno kortos čia tikrai verta apsilankyti vakare. Tad jeigu jūs jau esate čia pietavę, nueikite vakarienės, o jeigu vakarieniavote, atvirkščiai – išbandykite ir jų dienos meniu. Visais atvejais tikiu, kad atrasite, kas jums tikrai patiks. Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

5. Kūno kultūra (pietūs į namus ar ofisą). Dėl viso XXI a. gyvenimo tempo darosi vis populiariau maistą užsisakyti į namus ar darbo vietą, tam, kad galėtume sutaupyti laiko. Mane ši tendencija nelabai džiugina ir aš dažniau lieku senamadiška laikytis savo auksinės taisyklės – kasdien stengtis pietauti skirtingoje vietoje. Bet, žinoma, ir man kartais įdomu ne pačiai keliauti pietauti, o sulaukti pietų pas save, tad čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos, kur maistą man pristatė kompanijos „Kūno kultūra“ personalas.

 

Stiprinkim pietaujančių bendruomenę kartu! Skanių pietų!

Roberta 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload