2019 metų tikslai

January 6, 2019

Sveiki!

Turiu pripažinti, kad Nauji metai man prasidėjo tik šiandien. Kodėl? Nes Naujus sutikau ir šias dienas po jų praleidau sirgdama, tad nei pietauti skirtingose vietose, nei kitų metų tikslų vykdyti nepradėjau.

Bet šiandien jau jaučiuosi geriau ir 2019-ųjų tikslai here I come!

  • Pietūs. Auksinės taisyklės laikysiuosi ir toliau – stengsiuosi kasdien pietauti skirtingoje vietoje ir kuo dažniau su skirtingais žmonėmis, juk susitikti su seniai matytu draugu, giminaičiu, pažįstamu yra be galo smagu!

  • Kava. Kavą geriu su pienu ir tik vieną puodelį per dieną, tad siekiant paįvairinti rytinį kavos gėrimą darbe, planuoju bent kartą per dvi savaites rytą su kava pradėti vis kitoje jaukioje kavinukėje. Jų Vilniuje ir ne tik dabar netrūksta, tad laukite mano įspūdžių ne tik iš (ne) tikėtų pietų vietų, bet ir iš įvairių kavos namų!

  • Sportas - sveikata. Ir tą reikėtų atsiminti ne tik metų pradžioje, o ir visus metus. Pamenu, kad 2017 metams išsikėliau sau tikslą sportuoti, metus pradėjau nuo Bodyflex (kvėpavimu deginami riebalai) ir baleto (o kas sakė, kad negalima įgyvendinti senų vaikystės svajonių?) užsiėmimų. Po mėnesio Bodyflex pakeitė sporto klubas Fitlife ir jų grupinės treniruotės ankstyvais rytais, kurias labai džiaugiuosi, kad aktyviai lankau iki dabar! Taigi, 2017 metų tikslas sėkmingai įgyvendinamas jau antrus metus ir tikrai nežadu sustoti. P.s. baleto užsiėmimų atsisakiau po pusmečio, bet man patiko ir gerai sekėsi, tad nesakau „ne“ sugrįžimui.

  • Knygos. Dvi knygos per mėnesį ir jokių pasiteisinimų. Planas: atsinaujinti narystę bibliotekoje, vakarais mažiau naudotis telefonu ir perskaityti likusias per vestuves gautas knygas (mūsų vestuvių tema buvo knygos, tad vietoje gėlių sulaukėme gausaus namų bibliotekos papildymo).

  • PietųPertrauka.lt. Dalintis su jumis kuo įvairesniu ir įdomiu turiniu, kviesti susitikti per bendrus pietus, paskatinti ir jus kasdien arba kuo dažniau atrasti ką nors naujo per savo pietų pertrauką.

 

Kiti asmeniniai tikslai nugulė ant lapo, o šiais tikiuosi jus paskatinsiu neleisti aptingti dėl žiemos šaltumo ir į savo rutiną įnešti naujų spalvų!

 

Bendraukime,
Roberta

 

 

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload