2019 TOP sausis - kovas

April 3, 2019

 

Primenu #PietųPertrauka tradiciją kartą per tris mėnesius peržvelgti aplankytų maitinimo vietų sąrašą ir parengti jų TOP penketuką, tad jūsų dėmesiui pristatau TOP sausis – kovas! Visos pietų apžvalgos yra rengiamos, atsakant į tris pagrindinius klausimus: ar skanu, ar greita, kas įdomu, papildomų vertinimo simbolių ar balų maitinimo vietoms neskiriu.

 

TOP sausis – kovas 2019:

 

1. Downtown Food Hall & Kino Deli (A. Smetonos g. 5, Vilnius).

Ši vieta pasiūlė visiškai naują maisto ir kino teatro konceptą, kuri man be galo patinka. Savo pusryčius, pietus ar vakarienę galėsite pasirinkti iš 14 skirtingų tiekėjų, o vakarą praleisti jaukioje vos 26 vietų kino salėje, kur pasižiūrėsite filmų - tikro kino ir gyvenimo delikatesų.

Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

2. 14Horses Brasserie (Didžioji g. 7, Vilnius) ir Relais & Châteaux Stikliai Hotel (Gaono g. 7, Vilnius).

Į TOP negaliu neįtraukti ir dviejų penkių žvaigždučių viešbučiuose įsikūrusių restoranų, kuriuose per praėjusius mėnesius turėjau galimybę išbandyti vakarienėms siūlomą degustacinį meniu.
Ne kasdien reikia organizuotis tokias degustacines vakarienes (nors jeigu kažkas ir kasdien tą darytų, tai tik baltai pavydžiu), bet per jas jūsų tikslas turėtų būti - patirti, pasimėgauti, pasidžiaugti, pasiklausyti, pabendrauti ir sužinoti ką nors naujo, tad jeigu toks noras ir galimybės yra, mano rekomendaciją aplankyti šias vietas jūs tikrai turite.
Čia mano išsamūs įspūdžiai:
14Horses Brasserie ir Relais & Châteaux Stikliai Hotel.

 

3. Beigelių krautuvėlė (Pylimo g. 2, Vilnius).

Šioje krautuvėlėje pažinsite žydų virtuvę ir galėsite paragauti ne tik gardžių beigelių, bet ir kitų unikalių patiekalų. Mano favoritas - labai skani ir aromatinga šakšuka.

Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

4. Jurgis ir Drakonas (Kurpių g. 26, Kaune ir Vilniuje: Pylimo g. 22D, Pilies g. 28, Verkių g. 29/6 (Ogmios miestas) ir Ozo g. 25 (AKROPOLIS | Vilnius).

Kadangi Jurgis ir Drakonas turi ne vieną kavinę Vilniuje ir Kaune, susipažinti su jų dienos pietų pasiūlymais organizavau specialų reidą – net penki skirtingi žmonės pietavo pas juos kavinėse ir vėliau visi kartu parengėme bendrą pozityvią apžvalgą. Man šis tinklas labai patinka!

Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

5. Žalias bufetukas (Ševčenkos g 19, Vilnius).

Jeigu ši vieta iš išorės ir nėra kažkuo labai išsiskirianti, tai užtenka tik praverti duris, kad suprastum, jog čia rasite su meile pagamintą maistą, kuo pasididžiuoti gali ne visi išreitinguoti restoranai.

Čia mano išsamūs įspūdžiai iš pietų pertraukos pas juos.

 

 

Stiprinkim pietaujančių bendruomenę kartu! Skanių pietų!

Roberta, 🍴

 

 

Share on Facebook
Please reload